Sinpaş 2. Kez Süper Marka Seçildi

Sektörün ünlü firmalarından Sinpaş, Supermarkalar Türkiye araştırmasında ikinci kez Süper Marka oldu.

Sinpaş 2. Kez Süper Marka Seçildi
07.12.2017 - Perşembe

Konut sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş, ikinci kez Süper Marka seçilerek, büyük bir başarıya imza attı.

Gayrimenkul sektörüne öncülük eden ve 44 yıllık deneyimiyle üstün başarılara imza atan Sinpaş, ‘Supermarkalar Türkiye’ araştırmasında ikinci kez ‘Süper Marka’ seçilerek, büyük bir başarıya imza attı. Hilton İstanbul’da düzenlenen Superbrands töreninde Sinpaş adına ödülü Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı.

Özel Sektörün Tek Süper Markası

2014 yılında gayrimenkul kategorisinde özel sektörün tek ‘Süper Marka’sı seçilen Sinpaş, ‘Süpermarkalar Türkiye 2016’ kapsamında ikinci kez ‘Süper Marka’ seçilmeyi başardı. Bu yılın Süper Markaları, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende Süper Marka ödülünü Sinpaş adına Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı. Dünya genelinde 89 ülkede iki yılda bir yapılan Superbrands ile farklı sektörlerdeki en başarılı markalar jüri ve halk oylaması ile değerlendiriliyor. 

“Süper Marka seçilmemizin temelinde, yenilikçi vizyonumuz bulunuyor”

İkinci kez Süper Marka seçilmekten gurur duyduklarını, ödülün Sinpaş’ın yenilikçi vizyonunu ve uzmanlığını yansıttığını belirten Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer şunları söyledi:

“44 yıldır daima yenilikçi kimliğimizle sektöre öncülük ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilke imza attık. Müthiş bir iş heyecanımız var. Müşterimizi dinliyoruz. Samimiyiz. Hayalleri basite indirgeme becerimiz var. Türkiye’de ilk kez konforun ve kalitenin öne çıkarıldığı, evin içinin yanı sıra peyzaja, sosyal donatılara ve ortak yaşam alanlarına önem verdik. Konut projelerinde sular, göller, havuzlar ve geniş yeşil alanlar gayrimenkul sektöründe ilk kez Sinpaş imzasıyla hayata geçti. Süper Marka seçilmemizin temelinde, yenilikçi vizyonumuz bulunuyor.”

Fırsat Projeleri