Selenium By Deyaar Projesi Dubai City'de Yükseliyor

Aşçıoğlu İnşaat’ın Deyaar ile hayata geçirdiği Midtown Selenium by Deyaar projesi Dubai City’de yükseliyor…

Selenium By Deyaar Projesi Dubai City'de Yükseliyor
24.08.2017 - Perşembe

Aşçıoğlu İnşaat’ın “Dünyanın İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyan Midtown Selenium by Deyaar projesinin yüzde 25’i satıldı.


İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Aşçıoğlu İnşaat’ın Midtown Selenium by Deyaar projesi “Dünya’nın İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyor. Yüzde 25 satış rakamına ulaşılan Midtown Selenium by Deyaar, Midtown Projesi’nin ikinci etabı olan Dania District etabı dahilinde inşa ediliyor. Toplam 817 milyon dolar yatırımla yükselen proje, Dubai’nin yeni kesişim noktasında konumlandığı için “Midtown” olarak anılıyor.


2019’da Teslim Edilecek


Midtown Projesi, toplam 510 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 2.400 konuttan oluşacak. Projenin inci etabı olarak adlandırılan Dania District’te ise 579 daire yer alacak. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2500 dolardan, daire fiyatları ise 209,000 dolardan başlıyor.


2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.

Fırsat Projeleri