Satya Yayalar Pendik Projesi Teslim Tarihi

Satya Yayalar Pendik projesi teslim tarihi ne zaman? Proje ne zaman başladı? İşte detaylar...

Satya Yayalar Pendik Projesi Teslim Tarihi
04.08.2017 - Cuma

Gelecekte yatırım vadeden bölgelerden Pendik'te yükselen Satya Yayalar Pendik 12 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Yoğun talep gören Satya Yayalar Pendik projesi teslim tarihi merak edilen sorular arasında yer alıyor. Peki Satya Yayalar Pendik projesi teslim tarihi ne zaman? Proje ne zaman başladı? İşte detaylar...

Satya Yayalar Pendik projesi ne zaman bitecek?

12 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Satya Yayalar Pendik 4 blok halinde inşa ediliyor. Projede toplam 362 daire bulunuyor. 1+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Satya Yayalar Pendik projesi ne zaman bitecek? İnşaatı hızla devam eden projenin Aralık 2018'de alıcılara teslim edilmesi planlanıyor. Lokasyonu, sosyal donatıları, yeşil alanları ile huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor. TEM ve E-5 karayollarına yakın bir konumda yükselen Satya Yayalar Pendik 2018'de tamamlanacak metro durağına 500 metre, Sabiha Gökçen Havalanına 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 2 kilometre, Viaport AVM’ye 6 kilometre mesafede bulunuyor. 

Satya Yayalar Pendik projesi ne zaman başladı? 

55 bin metrekare inşaat alanına sahip Satya Yayalar Pendik projesinde 362 daire bulunuyor. Hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı ev sahibi olmayı düşünenler için 1+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan Satya Yayalar Pendik projesinin yapımına 2016 yılında başlandı.

Fırsat Projeleri