Rönesans'tan Büyük Başarı

Rönesans Holding, ENR tarafından yayınlanan "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri" listesinde 38. sırada yer alarak büyük başarı gösterdi.

Rönesans'tan Büyük Başarı
20.08.2017 - Pazar

Rönesans Holding, ENR tarafından yayınlanan "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri" listesinde 38. sırada yer alarak büyük başarı gösterdi.

Rönesans Holding, Engineering News Record (ENR) 2017 yılı listesine girme başarısıyla da en büyük Türk şirketi unvanının da sahibi oldu. Rönesans, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük uluslararası müteahhitleri arasında da 10. sırasında bulundu.

"ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDİYORUZ"
Engineering News Record listesini değerlendiren Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, "Rönesans Holding olarak bugün Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'yı da içeren geniş coğrafyada, inşaat, gayrimenkul yatırım, endüstri, enerji ve sağlık alanlarında sektöre yön veren projelere imza atıyoruz. ENR listesinde ise uzun zamandır istikrarlı bir şekilde ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Türkiye'nin en büyük uluslararası inşaat şirketi olarak bu listede yer almak bizim için gurur verici" dedi. 

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, hedeflerinin dünyanın lider 10 müteahhitlik şirketi arasında yer almak olduğunu da belirtti.

Türk inşaat şirketlerinin başarılarının tüm dünyada parmakla gösterildiğini belirten Ilıcak "Kalite, tecrübe ve bilgi birikimiyle Türk inşaat şirketlerinin başarıları tüm dünyada parmakla gösterilir hale geldi. Bunun en büyük kanıtı ortaya koyduğumuz projelerin yanı sıra ENR listesinde yer alan Türk şirketlerinin ortaya koydukları başarılardır. Bu haklı gururu paylaştığımız şirketleri ve sektörümüzün tüm paydaşlarını tebrik ediyorum" dedi.

Fırsat Projeleri