Pendik-Kurtköy Hattı Daha Da Değerleniyor

İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Pendik-Kurtköy hattı, markalı konut projeleri ile değerinin üstüne değer katıyor.

Pendik-Kurtköy Hattı Daha Da Değerleniyor
24.05.2017 - Çarşamba

İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Pendik-Kurtköy hattı, lokasyon avantajının yanı sıra bölgede geliştirilen markalı konut projeleri ile değerinin üstüne değer katıyor. Prime Property Gayrimenkul Danışmanlığı Ortaklarından Cem Sezginsoy, Pendik-Kurtköy hattı ile ilgili değerlendirmesinde, bölgenin İstanbul’un değer kazanan bölgeleri arasında yer aldığını belirtti. 


Bölgede yer alan konut projelerinin çevrede çalışan beyaz yakalılar ve İstanbul’a sık seyahat eden iş adamları tarafından tercih edildiğini söyleyen Sezginsoy, yatırımcı için cazip olan bu aksın, Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Dilovası sanayi bölgelerine olan yakınlığı ile daha da değerleneceğini ifade etti. 

 


Pendik ve Kurtköy ilçelerinin İstanbul’da uygun fiyatlarla ve modern şartlarda ikamet etme olanağı sağladığını ve halihazırda değerli bir bölge olduğunu kaydeden Cem Sezginsoy, markalı konut projelerinin merceğinde olan bölgenin, giderek değerlenmesi ve sürekli gelişim potansiyeli taşıması açısından yatırımcı için de cazibe merkezi olduğunu ifade etti.

Fırsat Projeleri