Padger-Aslan OSB'sinin İnşaatı Devam Ediyor

PAGDER-ASLAN Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 2018 yılında üst yapı inşaatına hazır hale gelecek.

Padger-Aslan OSB'sinin İnşaatı Devam Ediyor
11.10.2017 - Çarşamba

PAGDER-ASLAN Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 2018 yılında üst yapı inşaatına hazır hale gelecek.

Modern altyapı olanakları ve sosyal yaşam alanları ile sektörün yeni üretim üssü olacak olan PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin inşaatı tüm hızıyla sürüyor. PAOSB’nin Mart ayında başlayan altyapı inşaatı tüm hızıyla sürerken yılsonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

Sanayiciler İçin Cazibe Noktası

Plastik sektöründen 69 katılımcının 650 bin metrekarelik alanda yerini aldığı PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB, İstanbul’a ve Avrupa’ya yakınlığı ile sanayiciler için cazibe noktası oluşturuyor. 2018 yılında üst yapı inşaatına hazır hale gelecek olan OSB’de fabrika yatırımlarına start verilebilecek. PAOSB, katılımcılarına sunduğu cazip yatırım fırsatları ile dikkat çekiyor. Sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan modern altyapısı ve sosyal yaşam imkanları ile benzeri olmayan PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB, plastik sanayinin yeni üretim üssü olacak. 

Sanayiciler Rotasını Kırklareli Vize’ye Çevirdi

PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB’de, hızla devam devam eden altyapı inşaatı yılsonuna kadar tamamlanacak. Mart ayı itibariyle altyapı çalışmalarına başlanan PAOSB; İhtisas OSB olmanın avantajı ile neredeyse bedelsiz arsa tahsisi, yüzde 30’a varan daha ucuz enerji tedariki, yatırım için zaman kısıtlaması olmayışı, yarattığı sektörel sinerji, sanayici ile aynı dili konuşan yönetim anlayışıyla 2018 yılı itibariyle üst yapı inşasına hazır hale gelecek. Plastik sanayinin yanı sıra bölge ekonomisi, istihdamı ve sosyal yaşamına da katkı sağlaması hedefleniyor. PAOSB, bölge ekonomisinin canlanması için ilk adımı altyapı inşaatı sırasında kullanılan sarf malzemeyi öncelikle bölgeden temin ederek attı.

Fırsat Projeleri