Özyurtlar İnşaat Projelerinde 240 Ay Vade Fırsatı!

Özyurtlar İnşaat Projelerinde 240 Ay Vade Fırsatı!
22.02.2017 - Çarşamba

Gayrimenkul sektörün önemli markalarından Özyurtlar İnşaat, konut projelerinde uyguladığı ulaşılabilir fiyat politikasının yanı sıra, daire satışlarında vade oranını da 240 aya kadar çıkardı.

Özyurtlar İnşaat tarihi fırsat sundu


Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren Özyurtlar İnşaat, konut projelerinde % 20 peşinat, 240 ay ve 0,79 faiz olanağı ile 31 Mart tarihine kadar dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. Özyurtlar İnşaat’ın yatırımcılara uyguladığı vade ve faiz oranı ile farklı ödeme kolaylıkları; Ncadde Hayat Residence, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul konut projelerinde geçerli olacak.

Özyurtlar İnşaat Bahçeşehir ve Esenyurt lokasyonlarında konumlanan Nlogo İstanbul, Nlive Bahçeşehir ve Ncadde Hayat Residence konut projelerinde başlattığı kampanya ile 20 yıl vadeli konut kredisi ile evsahibi olmak isteyen yatırımcıları hayallerine kavuşturuyor.

 

“Yurt Dışında Oldukça Yaygın”


Gayrimenkul sektörü genelinde uygulanan kampanyanın ülke ekonomisi açısından önemli olduğuna işaret eden Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Uzun vadeli konut kredisi yurt dışında oldukça yaygın kullanılıyor. Biz de Özyurtlar güvencesiyle üç projemizde vadeleri 20 yıla çıkardık. Üstelik 0,79 faiz oranıyla tüm yatırımcılarımızın alım gücünü kolaylaştırdık.” Dedi.

 

 

3 Proje, 3 Yatırım Seçeneği!


Ncadde Hayat Residence projesi; Esenyurt lokasyonunda hayata geçirilen Ncadde Hayat Residence projesinde daire satışları 241 bin TL'den başlayan fiyatlarla sürüyor. Proje toplam 204 daire ve 8 ticari birim ile 1+1 ve 2+1 daire alternatiflerinden oluşuyor. Ncadde Hayat Residence konut projesinden daire teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.
Nlogo İstanbul projesi; Esenyurt bölgesinde 3 ayrı etap ve 7 blokta toplam, 2 bin 679 konuttan meydana geliyor. Projenin her etabında, 1+0’dan 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Bütün etapların Aralık 2017’de teslim edilmesi planlanan Nlogo İstanbul projesinde, daire fiyatları 187 bin ila 900 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.
Nlive Bahçeşehir projesi ise, Bahçeşehir bölgesinde 21 katlı tek blokta ve 98 daireden meydana geliyor. Projede yer alan daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatiflerinden oluşuyor. Nlive Bahçeşehir’de konutların 2017 Haziran'da teslim edilmesi planlanıyor. Projede bulunan daireler 430 bin ila 1 milyon 628 bin TL arasında değişen fiyatlardan yatırımcılara ulaşıyor.

 

Fırsat Projeleri