Okkalar İnşaat 4 Yeni Projeyi Hayata Geçiriyor

976 yılına Konya'da kurulan Okkalar İnşaat 40 yıllık deneyimiyle projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Okkalar İnşaat 4 Yeni Projeyi Hayata Geçiriyor
07.03.2017 - Salı

1976 yılına Konya'da kurulan Okkalar İnşaat 40 yıllık deneyimiyle projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. 2017 yılında dört yeni projeye imza atacak olan Okkalar İnşaat projelerini 200 milyon TL'lik yatırımla gerçekleştirecek.

Arma serisi adı altında hayata geçirecekleri projelerin üçü İstanbul'da biri ise Konya'da yapılacak. İstanbul’da inşa edilecek Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projeleri Mart ayıyla beraber satışa sunuldu. Büyük ilgi gören projelerin yıl sonuna kadar satışlarının tamamlanacağı hedefleniyor.2017 yılında hedef büyüten Okkalar İnşaat, dört yeni projeyi hayata geçirecek. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; Arma Menta, Arma Modern, Arma Cadde ve Arma Kent projelerini toplamda 200 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştireceklerini açıkladı.Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka emlak sektörü hakkında açıklama yaparak “Ev alacaklar için peşinatın yüzde 20’den yüzde 5’e çekilmesi ve Türkiye’de ilk kez 240 ay vadeli konut satışı yapılması sektörümüze canlılık kazandırdı. 2017 yılının ilk çeyreğinde, bu rahatlamanın etkilerini görüyoruz ve yeni yatırımlarımızı süratle sürdürüyoruz” dedi.

Arma Menta

Kartal'da Aydos Ormanı'nı yanı başında inşa edilen Arma Menta, 158 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor. Şehrin merkezinde doğa ile uyum içinde yükselen Arma Menta'da 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Birçok sosyal olanağın sunulduğu proje büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.Arma Modern ve Arma Cadde

Maltepe'de yükselen Arma Modern projesi 4 bin 155 m2'lik inşaat alanına sahip. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu proje tek blok ve 32 daireden oluşuyor. Arma Cadde projesi ise 2 bin 795 m2 inşaat alanında yükseliyor. Tek bloklu projede 24 daire yer alıyor. 2+1 konseptli Arma Cadde projesi lokasyonu itibariyle yatırımcısına avantajlı fırsatlar sunuyor.

Arma Kent

Konya'nın yatırım değeri yüksek ilçesi Selçuklu'da inşa edilen Arma Kent projesi 3 blok 230 daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje sosyal olanaklar açısından da yatırımcısına zengin seçenekler sunuluyor.

Fırsat Projeleri

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Siz Çok Kazanın Diye...

Siz Çok Kazanın Diye...

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!