Nuhoğlu İnşaat'tan İzmir'e Yeni Proje!

Öncü firmalardan Nuhoğlu İnşaat, İller Bankasıyla beraber İzmir’de çok özel bir konut projesinin temellerini atıyor...

Nuhoğlu İnşaat'tan İzmir'e Yeni Proje!
29.05.2017 - Pazartesi

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarından olan Nuhoğlu İnşaat, İller Bankasıyla beraber İzmir’de çok özel bir konut projesinin temellerini atıyor.


Nuhoğlu İnşaat’ın İller Bankası iş birliğiyle hayata geçirdiği projenin adı Yenitepe İzmir olarak belirlendi. Yenitepe İzmir projesi 3 parsel halinde 20 blok halinde yükselecek ve projedeki blokların en yükseği 13 kattan meydana gelecek. 


Konut ve ticari birim karması olarak planlanan Yenitepe İzmir projesinde 1.533 konut 25 ticari alan yer alacak. Lokasyonu ile dikkat çeken proje İzmir Adnan Menderes Havaalanı, İzmir Fuar Merkezi ve Çeşme bağlantı yoluna yakın konumda yer alıyor. 


Yenitepe İzmir projesinde yer alan daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak sıralanıyor ve dairelerin büyüklüğü 63 metrekare ile 161 metrekare arasında değişim gösteriyor. Satılabilir alanı 77 bin 500 metrekare olan projede daire sahiplerinin hizmetine sunulmak üzere spor sahaları, çocuk oyun alanları, farklı ölçülerde yüzme havuzları ve SPA merkezi gibi olanaklar sunuluyor.

Fırsat Projeleri