Nef'ten Büyük Kampanya! Yüzde 10 İndirim, 2.900 TL Taksit!

Nef’in, Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka projelerinde yüzde 10 indirime ek, 120 ay yüzde 0,98 faizle kredi kampanyası başladı.

Nef'ten Büyük Kampanya! Yüzde 10 İndirim, 2.900 TL Taksit!
20.12.2018 - Perşembe

Nef, konut sahibi olmak isteyenler için dört projesinde ödeme kampanyası yapıyor. Nef’in Nef Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve yeni Nef projesi Ortayaka’da başlattığı kampanya kapsamında yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı sunuluyor. Taksitlerin minimum 2 bin 900 liradan başladığı Nef’İn kampanyalı projeleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için haberimizin altında bulunan form alanını doldurun, 2019 yılına Nef sahibi olarak girmenin ayrıcalığını yaşayın.

İşte kampanyalı Nef projeleri…

Nef 36 Basınekspres

İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Nef 36 Basınekspres projesi 12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.  İki blok halinde yükselen Nef 36 Basınekspres projesi 503 konuttan meydana geliyor. Hem yatırımcısına kazandıracak hem de bölgeye değer katacak olan Nef 36 Basınekspres projesinde lüks ve konforun bir arada sunulduğu daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. İstanbul'un en önemli ulaşım akslarından biri olan Basın Ekspres Yolunda konumlanan lokasyonuyla beğeni toplayan Nef 36 Basınekspres projesi İstanbul Güneşli Taşocağı yolu üzerinde yükseliyor.

Nef Ortayaka


Nef Ortayaka projesi, Foldhome konsepti ile hayata geçiriliyor. Nef Ortayaka, bulunduğu lokasyonun yeni konut projeleri arasında yer alıyor ve yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Gaziosmanpaşa sınırlarında inşa edilen proje, 4 ayrı etaptan oluşacak, her kullanıma uygun birçok daire tipinden oluşacak. Nef Ortaya projesi, Kolay Ev konseptiyle tasarlanmış durumda. Nef Ortaya projesinde, istediğiniz zaman evinize onlarca oda ekleyebileceğiniz Foldhome sistemi uygulanıyor. Bu sistemde konut sahipleri bu birimlere yalnızca kullandıkları süreçte ücret ödüyor. Böylece projede kullanılmayan birimlerin aidat yükü ev sahiplerinin üzerinden kalkmış oluyor.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler projesi yüksek yatırım değeri olan bölgeler arasındaki İstanbul Bahçelievler bölgesinde yükseliyor. Nef Bahçelievler projesi estetik mimarisiyle de beğeni topluyor. 44 bin 326 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Nef Bahçelievler projesi 6 ila 20 katlı 10 blokta toplam 903 konuttan meydana geliyor. Projede 60 ila 270 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri yer oluyor. 

Nef Çekmeköy 

Nef Çekmeköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul'un büyüyen ve değer kazanan ilçelerinden Çekmeköy'de hayata geçiriliyor. 180 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Nef Çekmeköy, Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe ve Nef Koruköy olmak üzere üç etapta toplam 1500 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Nef Çekmeköy projesi İstanbul Anadolu Yakası'nın en yeşil bölgelerinden Çekmeköy Şile Yolu üzerinde inşa ediliyor. Nef Çekmeköy projesi hem Levent hem de Ataşehir'e 15 dakikada ulaşabileceğiniz, Çekmeköy metrosu ile Sabiha Gökçen ve 3. Havalimanı'na, Marmaray bağlantısıyla ise Avrupa Yakası'na direk ulaşım sağlayabileceğiniz ayrıcalıklı bir konumda yaşama kazandırılıyor. 

Fırsat Projeleri

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Ev Sahibi olmak mı Nef Sahibi olmak mı?

Ev Sahibi olmak mı Nef Sahibi olmak mı?

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Basın Ekspres’te Nef Fırsatı...

Basın Ekspres’te Nef Fırsatı...

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Aradığınız Ne Varsa Nef'te!

Aradığınız Ne Varsa Nef'te!

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ortayaka

Nef Ortayaka

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün