Nef Basın Ekspres İçin Ön Talep Süreci Başladı

İnşaat sektörünün lider firmalarından olan Nef, sektörde yakaladığı başarısını Güneşli’de hayata geçireceği projesine taşıyacak. Nef’in lansmanı yaz aylarında yapılacak olan yeni Basın Ekspres projesi için ön talep toplama süreci başladı.

Nef Basın Ekspres İçin Ön Talep Süreci Başladı
17.05.2017 - Çarşamba


Şehir merkezindeki başarılı projeleri ve satış başarısı ile sektörde lider konumda olan firmalardan Nef, yatırım yapmak ve ev sahibi olmak isteyenler için Basın Ekspres lokasyonundaki yeni projesinin ön talep sürecini başlattı. 

 

Nef, Basın Ekspres'e Geliyor


Yakın zamanda ön satış sürecine başlanacak olan Nef Basın Ekspres projesinde sınırlı sayıda daire için avantajlı fiyatlar ve ödeme alternatifleri sunuluyor. 


İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Güneşli Basın Ekspres bölgesinde yer alan Nef Basın Ekspres projesi bölgeye değer katarken, yatırımcısına da kazandıracak bir konseptte hayata geçirilecek. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklılaşan daire seçenekleri sunulacak.

 

Sınırlı Sayıda Daire İçin Avantaj


Kapalı satış yöntemi ile sınırlı sayıda daire için satış işlemlerinin başladığı Nef Basın Ekspres projesinde talep bırakan müşterilere sıra ile erken alım önceliği tanınacak. Böylelikle projeden konut almak isteyen yatırımcılar çok daha uygun fiyatlarla projeye topraktan girme şansı elde edecek.
Sunulan avantajların yanı sıra projede uygulanan Nef Yatırım Kulübü olarak adlandırılan sisteme dahil olarak da ev almak mümkün. Buna göre talepler birleştirilerek bireysel alımlarda da toplu alımdaki gibi indirim uygulanıyor. 

Fırsat Projeleri