Moment Yapı 2 Çeyrekte  % 30 Artış Bekliyor!

Moment Yapı 2 Çeyrekte  % 30 Artış Bekliyor!
22.02.2017 - Çarşamba

Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, “2017 yılının ikinci çeyreğinde, konut ve ofis projelerinde %30 oranına ulaşan bir artış bekliyoruz.” diye konuştu.

Gayrimenkul sektörünün ülke genelinde, 2016 yılında meydana gelen tüm şanssız olaylara rağmen, ekonomik açıdan yılı oldukça iyi kapattığının dile getiren Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, 2017 yılından daha umutlu olduklarını kaydetti. Siyasal ve ekonomik dalgalanmanın gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendirdiğini dile getiren Uyar, Türk lirasının değer kaybetmesinin maliyet fiyatlarında yüzde 15 oranında artışa neden olduğunu, buna rağmen sektörde ciddi bir artışa yol açmadığını söyledi.

Sektör Yılın 2.Çeyreğinden Umutlu!


2017 yılında sektörel beklentileri değerlendiren Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, yatırımcıların korkmadan  atılımda bulunabileceğini  ve özellikle yılın 2. çeyreğinde konut-ofis fiyatlarında yüzde 30 oranında artış beklentisinde olduklarını dile getirdi.

Uyar, "2017'nin inşaat sektörü açısından olumlu geçeceğini, hem ofis projelerine hem de gayrimenkule olan talebin yüksek olacağını düşünüyoruz. Konut ve ofis alacak vatandaşların 2017 yılının son çeyreğine kalmamalarını öneririm. Özellikle yatırım yapacakların en kuvvetli yatırım aracı olan iyi ofis projelerine yönlenmeleri yerinde olacaktır”  şeklinde konuştu.

 

Moment Beştepe Ofis; Hem Karlı Hem Keyifli!


Aralık 2017 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Moment Beştepe Ofis projesini değerlendiren Moment Beştepe Ofis projesi ile taçlandıran Turgut Uyar, yatırımcılar açısından ulaşılabilir fiyat, uygun faiz oranları ve yeni nesil ofis anlayışı ile inşa edildiğini vurguladı. Merkezi lokasyonu, modern mimarisi, sosyal donatıları, Atatürk Orman Çiftliği manzarası ile şehir manzaralı yeşil teraslı ofis alternatifleri sayesinde  Moment Beştepe Ofis, iş hayatını yeni bir soluk getiriyor.

 

 

 

 

 

 

Fırsat Projeleri