MOD Bahçelievler, Kazandıran Proje!

MOD Bahçelievler, Kazandıran Proje!
22.02.2017 - Çarşamba

MOD Bahçelievler konut projesi, sektörün kazandıran ve keyifli yaşam alanı sunan ayrıcalıklı projeleri arasında yer alıyor. Proje, lansmana özel m2 birim fiyatı 4.950 TL’den yatırımcılara, karlı bir yatırım avantajı sağlıyor.

MOD Bahçelievler konut projesi, markalı konut projelerinin yoğunlukta olduğu ve gün geçtikçe yatırım değeri artan, Basın Ekspres Yolu lokasyonunda konumlanıyor. Proje, yatırımcısına konforlu ve keyifli bir yaşam alanı sunmanın ötesinde, karlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor. Proje, lansmana özel m2’si 4.950 TL’den başlayan fiyatlardan yatırımcılara ulaşıyor.

Geniş ve Ferah Daireler!


MOD Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede, kullanıcılarına ferah, aydınlık ve yaşam konforu yüksek bir yaşam sunuyor. Özellikle geniş aileler düşünülerek inşa edilen proje, geniş oturumlu ve farklı daire tiplerinden oluşuyor. Projede yer alan daire tipleri 2.5+1 ila 4.5+1 arasında ve 163 ila 221 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip.

 

Her Yere Yakın!


Çeşitli ödeme kolaylıklarının sunulduğu MOD Bahçelievler projesinde, yatırımcılara 0 faiz ve yüzde 10 indirim olanağı da mevcut. Merkezi konumu sayesinde kullanıcılarına ulaşım avantajı da sağlayan proje, kentin her yerine kolay ve alternatifli kolay ulaşım sağlıyor. MOD Bahçelievler projesi, konum olarak Basın Ekspres, Yeşilköy Havalimanı ve TEM bağlantı yolunun üzerinde, metro ve metrobüse yakın mesafede konumlanıyor.

 

Fırsat Projeleri