Mint Çağlayan'da Fiyatlar Belli Oldu

Mint Çağlayan'da Fiyatlar Belli Oldu
17.02.2017 - Cuma

Geçen günlerde lansmanı gerçekleştirilen Mint Çağlayan'da konut fiyatları belli oldu. Buna göre projede fiyatlar 270 bin TL ila 465 bin TL arasında değişiyor.

Kentsel dönüşüme büyük önem veren Mint, İstanbul Çağlayan'daki de bir kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor. Peşin ödemelerde yüzde 15'e varan indirimlerin yapıydığı Mint Çağlayan projesinde 4 banka ile de anlaşılmış durumda. Projeden konut alacaklar anlaşmalı bankalarda uygun faiz oranlarıyla 10 kadar kredi kullanabildiği gibi Mint tarafındna da ödeme seçenekleri yer alıyor.

LOKASYON VE İÇERİK

Lokasyonu ile ön plana çıkan Mint Çağlayan, Trump AVM ve Cevahir AVM'ye 10 dakikada, yeni açılacak Çağlayan metro durağına ise sadece 2 dakikadalık mesafede konumlanıyor. Mecidiyeköy metrobüs durağına 7 dakikadalık uzakllıkta yer alan Mint Çağlayan'da büyüklükleri 35 ila 77 metrekare arasında değşien 140 konuttan oluşuyor.

MİNT ÇAĞLAYAN AYRICALIKLARI

14 katlı tek bloktan meydana gelen Mint Çağlayan'da birçok sosyal donatı alanları da bulunuyor. Projenin sosyal olanakları arasında fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, pilates stüdyoları, çocuk oyun alanları, sinema odası, güvenlik, çamaşırhane ve otopark da bulunuyor.

TESLİM TARİHİ

Bu arada rojenin lansmanında Mint Çağlayan'nı teslim tarihi ise 2018'in son çeyreği olarak açıklandı. Öte yandan projede teslimden sonra 18 ay proje bedelinin binde 5’i kadar kira garantisi veriliyor.

Fırsat Projeleri