Mina Towers'ta Yüzde 10 İndirim Fırsatı

Mina Towers'ta Yüzde 10 İndirim Fırsatı
17.02.2017 - Cuma

Kentsel dönüşümün idol haline gelen lokasyonu Fikirtepe'de Başaran Yatırım Holding güvencesi ve Mimar Eren Talu imzasıyla hayata geçirilen Mina Towers projesinde yüzde 10 peşin indirimi fırsatı başladı.

Fikirtepe'nin en değerli bölgesi olan Mandıra Caddesi’nde temelleri atılan Mina Towers, 1500 konut ve 95 ticari alan ile satışa çıktığı ilk günden beri yoğun ilgi görüyor. Galatasaraylı yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau Sneijder'in reklam yüzü olduğu Mina Towers projesi 26 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

95 ticari alan ve 1500 konut olarak inşa edilen proje toplamda 6 kuleden oluşuyor. Mina Towers projesinde 1+0 ile 5+1 arasında farklı tiplerde daireler bulunuyor. Dairelerin büyüklüğü ise 55 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Banka kredisine uygun olan Mina Towers projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Projede ayrıca yüzde 25 peşinatla 12 ayda sıfır faiz, 36 ayda yüzde 0.70 faiz imkanı da sunuluyor.

Projenin sosyal olanakları arasında; lobi concierge, açık teras, güneşlenme terası, fitness salounu, SPA merkezi, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor alanları, cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları ve güvenlik yer alıyor.

Fırsat Projeleri