Mina Towers, Yatırımcılarına Tatil Hediye Ediyor!

Mina Towers konut projesinden konut alan yatırımcılar, diledikleri tatili seçme şansına da sahip oluyor.

Mina Towers, Yatırımcılarına Tatil Hediye Ediyor!
25.07.2017 - Salı

Mina Towers, Yatırımcılarına Tatil Hediye Ediyor! Mina Towers konut projesinden konut alan yatırımcılar, diledikleri tatili seçme şansına  da sahip oluyor. Başaran Yatırım Holding’in  tarafından Anadolu Yakası’nın en değerli bölgelerinden Fikirtepe’de inşa edilen Mina Towers projesi, yatırımcısına keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Yatırımcıların hayatlarını kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek olan proje, her yatırımcıya şimdiden tatil  olanağı veriyor. Böylece Mina Towers projesi, ayrıcalıklı konumu, mimarisi ve sosyal donatıları ile bulunduğu lokasyonda fark yaratmaya devam ediyor.

Proje büyüklükleri; 55 m2 ile 300 m2 aralığında değişen ortalama bin 500 konut ve 95 ticari alandan oluşuyor. Mina Tower projesinde daire tipleri ise,1+0 ile 5,5 +1 arasında ve herkese kullanım kolaylığı sunması açısından 20 tip daire alternatifi bulunuyor.

MİNA TOWERS’TA FARKI YAŞAYIN

Fikirtepe’nin merkezi konumunun en değerli  yeri olan Mandıra Caddesi’nde yükselen proje, 20 tip daire alternatifinden oluşuyor. İstanbul’un Adalar ve tarihi yarımada manzarasına hakim Mina Tower projesi, kullanıcılarına  çatı havuzu,20 m2’lik bir balkon olanağı ile  dairenizden asansör kullanarak ulaşabileceğiniz çarşı konsepti mevcut.

Proje yeni başlattığı kampanya ile 30 Eylül’e kadar  konut  satın alanlar her yatırımcıya; Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon seçeneğinden birinde  4 gün 3 gece keyifli bir tatil fırsatı sunuyor.

Projenin kampanya olanaklarından faydalananlar %10 peşin indirimi ve “0” faizli vadelendirme fırsatının yanı sıra; kişiye özel esnek ödeme seçenekleri de mevcut. Yatırımcılar projeden hem diledikleri evi cazip koşullarla edinme hem de 1 yıl boyunca diledikleri otelde konaklayarak tatil yapma şansı yakalıyorlar.

Fırsat Projeleri