Mevsim İstanbul'da Yazın Son Fırsatları!

Kağıthane bölgesinde yükselen Mevsim İstanbul projede, dairelerin m2 5.700 TL’den yatırımcıya ulaşıyor. Proje, ön satışa sunulduğu günden bu yana ilgi odağı.

Mevsim İstanbul'da Yazın Son Fırsatları!
24.09.2017 - Pazar

Kağıthane bölgesinde  yükselen Mevsim İstanbul projede, dairelerin m2 5.700 TL’den yatırımcıya ulaşıyor. Proje, ön satışa sunulduğu günden bu yana ilgi odağı.

Sarılar İnşaat tarafından inşa edilen Mevsim İstanbul projesi, fiyat avantajı  ve yatırım değeriyle dikkat çekiyor. İstanbul’un her geçen gün yatırım açısından değerlenen bölgelerinden Kağıthane’de inşa edilen projede dairelerin m2 5.700 TL’den satışta. Mevsim İstanbul projesi, kullanıcılarına modern yaşamın tüm özelliklerini ulaşılabilir rakamlarla sunuyor.

Projede yer alan daireler, fiyat açısından bölgedeki birçok markalı projeye oranla ekonomik seviyelerde tutuluyor. Kaba inşaatı devam eden ve 2018 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Mevsim İstanbul, özgün mimarisi ve yaşam kalitesiyle yatırım değeri yüksek bir proje. Öte yandan Mevsim İstanbul projesinde, söz verilen teslim tarihi  3 ay öne çekilerek Eylül 2018 olarak planlanıyor.

Yüzde 1 Peşinatla Konut Sahibi Olma Fırsatı!

Mevsim İstanbul projesinde, ekonomik oranlarda tutulan daire fiyatları, yatırımcıların projeye olan ilgiyi artırıyor. Projede; yüzde 1 Peşinat ve 120 aya kadar banka kredili ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 25 peşinatla şirket bünyesinde 36 ay taksit olanağı mevcut. Proje, aile odaklı modern ve konforlu bir yaşam sunuyor. Geniş ve ferah yaşam alanını öne çıkararak loft daire konseptini projesine taşıyan aynı kat sayısına sahip 3 blok üzerine konumlandırıyor.

Sarılar İnşaat, Mevsim İstanbul projesini toplamda 6.972 m2 alan üzerine inşa ediliyor ve  yaklaşık 3.500 m2 peyzaj alanına sahip. Proje, Belgrad Ormanı manzarasına hakim, 30 adet loft daire, 4 adet ticari ünite ve 187 konutun yer alıyor. Mevsim İstanbul’da; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç farklı daire seçeneği  mevcut.

Daire Teslimleri Eylül 2018’de Yapılacak!

Öte yandan, 2.95 metre tavan yüksekliğine sahip odaları bulunan daireler, konut alıcılarına ferah ve keyifli  bir yaşam alanı sunuyor. Aile öncelikli yaşam anlayışıyla geliştirilen projede; lüks yaşamın sunulduğu loft daireler kullanıcılarına huzurlu  bir yaşam sağlıyor. Mevsim İstanbul, 9 metre tavan yüksekliği ve 60 m2e genişliğindeki lobileri ile ferah alanlar tasarlamış. İnşa çalışmalarına başlanan projede, daire teslimlerinin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

Mevsim İstanbul sosyal donatıları arasında: kapalı yüzme havuzu, süs havuzları,  her daireye ait özel otopark, misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı,  mini basketbol sahası, mini futbol sahası, fitness center, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut. Avrupa yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede bulunan proje;  Kağıthane’de, TEM Otoyolunun yanı başında yer alıyor. Ayrıca, 2023 yılında teslim edilmesi beklenen 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin Metro durağına 500 metre uzaklıkta bulunuyor.

Fırsat Projeleri