Mevlüt Uysal Ve İlçe Başkanları İstanbul'u Konuştu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlut Uysal, ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uysul, ilçe belediye başkanlarıyla İstanbul için şimdi ve gelecek için atılacak adımları istişare etti.

Mevlüt Uysal Ve İlçe Başkanları İstanbul'u Konuştu
09.03.2018 - Cuma

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlut Uysal, ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uysul, ilçe belediye başkanlarıyla İstanbul için şimdi ve gelecek için atılacak adımları istişare etti. Söz konusu toplantıya ilçe belediye başkanlarının yanı sıra AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile bürokratlar da katıldı.

İBB'den yapılan açıklamaya göre Mevlüt Uysal, ilçe belediye başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. İstanbul'a gelecek dönemde kazandırılacak projelerin de konuşulduğu toplantıda, metro ve kentsel dönüşüm çalışmalarında gelinen aşamalar ele alındı. 

Mevlüt Uysal, İstanbul için gece gündüz demeden var güçleriyle çalıştıklarını kaydederek, kenti bir bütün olarak değerlendirdiklerini ve ilçe belediye başkanlarıyla koordineli çalışmalarla verimli ve hızlı adımlar attıklarını dile getirdi.

TAŞERON YASASI GÜNDEMDE

Toplantıda ayrıca taşeron yasasına da değinildi. Bu yıl İstanbul'da daha geniş kapsamlı gerçekleştirilecek ramazan etkinlikleri hazırlıklarının da konu edildiği toplantıda Mevlüt Uysal, "Dünyanın göz bebeği şehrimiz için toplantıları sürdüreceğiz" dedi.

Başkan Uysal, İstanbul için gece gündüz demeden var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini belirterek, "Biz İstanbul'u bir bütün olarak değerlendiriyoruz. İstanbul'u yöneten başkan arkadaşlarımızla beraber tecrübe ve fikirlerimizden bir sinerji oluşturuyoruz. Koordineli çalışmalarla verimli ve hızlı adımlar atıyoruz." ifadelerini kullandı.

İstanbullular için yeni projeler ve çözümler üretmek adına daha önce tüm ilçe belediyelerde toplantılar yaptıklarını anımsatan Uysal, "Bu toplantı, o toplantıların devamı niteliğinde. Dünyanın göz bebeği şehrimiz için ilçe başkanlarımızla bu toplantıları devam ettireceğiz." diye konuştu.

Fırsat Projeleri