Mayra Yapı 'Dan Yeni Yılda 3 Yeni Proje

Mayra Yapı 'Dan Yeni Yılda 3 Yeni Proje
22.02.2017 - Çarşamba

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Mayra Yapı 2017 yılına 3 yeni proje ile girdi. Firma bu yıl hayata geçireceği Mayra Temexpres, Mayra Merdivenköy ve Mayra Sancakkoru projeleriyle yatırımcısına doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Mayra Yapı 1500 kişiyi istihdam edecek


Mayra Yapı emlak sektörüne 2017 yılında 3 yeni proje kazandırmaya hazırlanıyor. 2016 yılında başladığı Kirazlı Koru Evleri’nin de teslimatına hazırlanan firma aynı zamanda bu projeleriyle 1500 kişiye de istihdam imkanı sağlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istihdam seferberliği çağrısına destek veren Mayra Yapı, Türkiye ekonomisine olan güvenini de böylelikle göstermiş olacak.

Yeni projeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Mayra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz “Kalitemizden asla ödün vermeden, üç kuruşun hesabını yapmadan binalar yaptık. İnsanımızı doğadan koparmamaya, yaptığımız çalışmalarda yeşil alanı korumaya ve artırmaya söz verdik" dedi.

Kişi başına düşen yeşil alan bakımından Avrupa standartlarının üstünde projelere imza attıklarını belirten Başkan Yılmaz "Müşterimiz kim olursa olsun önce insandır. Bunu gözardı etmedik. Yaptığımız eserler birer bina değil yaşam alanıydı bizim için. Ev yapıyorsak akşam yaklaşırken saate bakan, iş merkeziyse sabah keyifle gidilen mekanlar yapmayı önemsedik hep.Kalite zaten kırmızı çizgimizdi bizim ve bundan hiç ödün vermedik. Güvenli binaları, satış sonrası hizmetiyle beraber sunduk.Alanında uzman mühendisleri, harika projeleri çizen mimarlarla aynı çatı altında buluşturduk. Mayra tecrübesi ile harmanlanan bu buluşma beraberinde mutlu yuvalar, özgür mekanlar olarak karşımıza çıktı.Biz ülkemize milletimize ve devletimize güveniyoruz, güvendiğimiz için 2017’ye 3 özel proje ile giriyoruz.” dedi.

Fırsat Projeleri