Marmarams Projesinde Fırsatlar Bitmiyor

Yenilikçi bir yaklaşımla inşa edilen Marmarams projesinde ev sahibi olmak isteyenleri mutlu edecek kampanyalar hız kesmeden devam ediyor.

Marmarams Projesinde Fırsatlar Bitmiyor
08.05.2017 - Pazartesi
 


Rams Yapı’nın hayata geçirdiği Marmarams projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın değer kazanan bölgelerinden Esatpaşa bölgesinde yükseliyor. Yenilikçi bir yaklaşımla inşa edilen Marmarams projesinde ev sahibi olmak isteyenleri mutlu edecek kampanyalar hız kesmeden devam ediyor.


Fırsat kampanyalarının aralıksız devam ettiği projede Mayıs ayına özel bir kampanya hazırlandı. Ev sahibi olmamak için hiçbir bahanenizin kalmayacağı bu kampanyada avantajlar bitmiyor. 

İşte Marmarams projesinde Mayıs ayına özel sunulan fırsatlar: 


Projede peşin alıma yüzde 10 indirim yapılıyor.


46 aya bölünen taksitleri rahat rahat ödeyeceksiniz.


 Sıfır vade farkı, sıfır faiz avantajı ile cebiniz gülecek.


3 bin 180 TL’den başlayan taksitler bütçenizi zorlamayacak.


Bu cazip avantajlardan faydalanarak kolayca ev sahibi olacağınız son tarih ise 31 Mayıs. 


İhtiyaç duyacağınız her şeyin bir arada olduğu Marmarams projesinde daire içlerinden sosyal tesislere kadar gerçek şehirli bir yaşam sizi bekliyor. 7’şer katlı 6 blok halinde tasarlanan projede 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükte 240 daire yer alıyor. 


Modern kent estetiğinin güçlü bir mimari ile birleştiği Marmarams projesinde şehrin genç, dinamik, enerjik yüzünü yaşayacaksınız. Projede yer alan yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, masa tenisi, bilardo ya da langırt ile yaz kış, her gün bedeninizi ve ruhunuzu yenileyeceksiniz.


Yaşanabilir bir iklim yaratmak için planlanan Marmarams projesindeki geniş yeşil alanlar ve büyüleyici gölet ile ruhunuzu dinlendirirken her blokta mutlu, her katında güvenli, her yerinde durmadan devam eden Yedi Kat Güzel Hayat’ı doya doya yaşayacaksınız.
 

Fırsat Projeleri