Maç Heyecanı 'Ofis'inize Taşınıyor

Galatasaray Kulübü ile Workinton arasında yapılan iş birliği anlaşmasıyla Türk Telekom Stadyumu'ndaki ortak alanlar ofis olarak değerlendirilecek.

Maç Heyecanı 'Ofis'inize Taşınıyor
08.08.2017 - Salı

Galatasaray Kulübü ile Workinton arasında yapılan iş birliği anlaşmasıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'ndaki ortak alanlar ofis olarak değerlendirilecek.

Galatasaray kulübü ile Workinton arasındaki anlaşma Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya Galatasaray Kulübü adına Ticaret Direktörü Ali Öğüdücü ile Workinton CEO'su Pınar Massena katıldı.

İki kurum arasında yapılan anlaşmayla Türk Telekom Stadyumu sadece maç günleri değil, yılın yılın 365 günü çalışanların ofislerde işlerini yürüttüğü mekana dönüşecek. Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü Ali Öğüdücü imza töreninin ardandan yaptığı açıklamada, "Kulüplerimiz sahada mücadele ediyor. Sahadaki başarı için farklı gelir kaynaklarına ihtiyaç var. Bu nedenle taraftarla bütünleşmemiz gerekiyor" dedi ve proje ile ilgili olarak şunları söyledi: "Bu proje Türkiye'de bir ilk. Galatasaray Workinton arasındaki bu oluşumla statların içerisindeki bu ortak çalışma alanlarının halka açılıyor. İki markanın bir araya gelmesi sinerji yarattı. Galatasaray Workinton yaşayan stat projesinin ilk adamı. Yaptığımız ofislerle taraftarlar Türk Telekom Stadyumu'nda maç izlemenin ötesinde burayı ofis olarak kullanabilecekler. Burada iş üretilecek, proje üretilecek, aynı zamanda maç izlenecek... Burada çalışmak Galatasaraylılara keyif verecek" ifadelerini kullandı.

TÜRK TELEKOM CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Ali Öğüdücü, Galatasaray Workinton iş birliği sonrası stat turu ve stat müzesinin sırada olduğunu da kaydederek, "Co Working alanlarımızı spor salonları, stadyum lokantası takip edecek. Stat etrafındaki gelişmeyi de göz önüne alırsak şehrin dışında denilen alanın cazibe merkezi olduğunu kısa zaman sonra göreceğiz" dedi. 

MAÇ HEYECANINI OFİSLERE TAŞIYACAĞIZ

Workinton CEO’su Pınar Massena ise anlaşmayla birlikte maç heyecanının artık ofislere taşınacağını söyledi.

Bu anlaşmadan duyduğu mutluluğu dile getiren Pınar Massena, "Galatasaray Workinton markasını ortaya çıkartmış olduk. Böyle büyük bir spor kulübü ve markanın yanında olmak bizim için gurur verici. Galatasaray Yönetimi, Ali Öğüdücü ve ekibinin yoğun çalışmalarıyla ve birlikteliğimizle güzel bir iş ortaya çıkardık. Coworking sektörünün Türkiye'deki en geniş örneği Workinton... Galatasaray 14. noktamız olacak. 14 noktada 12 bin metrekareye varan ofis alanlarımız mevcut. Dünyada yükselen trendin de ilk örneği. Bünyemizdeki çeşitli çalışma alanlarımızda 15 bin kişi hizmet ediyor. Galatasaray ile birlikte maç heyecanını ofislere taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

Fırsat Projeleri