Limak Cyprus Deluxe Hotel  Kapılarını Açtı!

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Cyprus Deluxe Hotel’in ardından ikinci yurtdışı otellerini  Makedonya’da yapacaklarını vurgulayarak hedeflerinin 5 yılda 10 bin yatak kapasitesine  ulaşmak olduğunu vurguladı

Limak Cyprus Deluxe Hotel  Kapılarını Açtı!
06.07.2018 - Cuma

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Cyprus Deluxe Hotel’in ardından ikinci yurtdışı otellerini  Makedonya’da yapacaklarını vurgulayarak hedeflerinin 5 yılda 10 bin yatak kapasitesine  ulaşmak olduğunu vurguladı.

İş dünyasının önemli markalarından olan  Limak, yeni yatırımlarla büyümesini sürdürüyor. Yurtdışındaki ilk oteli Limak Cyprus Deluxe Hotel’i  hizmete açan Limak,  Mersin’de de  golf turizmine önemli atkı sağlayacak iki yeni otelin temelini attı. Yeni yatırımlar hakkında bir açıklama yapan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Cyprus Deluxe Hotel!in ardından ikinci yurtdışı otellerini de Makedonya’da yapacaklarını ve hedeflerinin 5 yılda 10 bin yatak kapasitesine ulaşmak olduğunu vurguladı.

Bahse  konu yatırımlarla yurtdışındaki ilk otelini açan Limak Holding,  Kıbrıs’ın Bafra Turizm Bölgesi’nde 200 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Limak Cyprus Deluxe Hotel, Mayıs ayından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Bin 300 yataklı Limak Cyprus Deluxe Hotel, sayesinde yatak kapasitelerinin 7 binin üzerine çıktığını anımsatan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, hedeflerinin 5 yıl içinde yatak kapasitelerini sayısını  10 bine çıkarmak olduğuna dikkat çekti.

Limak, Otel Yatırımlarına Devam Ediyor!

Limak Cyprus Deluxe Hotel’in 8.otelleri olduğunu anımsatan Özdemir, “İstanbul ve Ankara’da şehir otellerimiz, Antalya’da geniş konseptli otellerimiz ve Yalova’da da butik termal otelimiz var. Türkiye’deki otellerimizin yatak kapasitesi 6 bine yakın.  Limak Cyprus Deluxe Hotel ile yatak kapasitemiz 7 binin üzerine çıkacak” diye konuştu. Özdemir, Mersin Tarsus ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’te de  yeni bir otel yatırımına başladıkları müjdesini verdi.

Üsküp’te yapılacak otel projesi hakkında açıklamalarda bulunan Özdemir; AVM, ticaret merkezi, residance ve otelden  oluşacak proje maliyetinin toplamda 250 milyon avro,  otel yatırım bedelinin ise 25 milyon avro olacağını kaydetti. Özdemir, “Makedonya’nın başkenti Üsküp’te şehir oteli yapacağız. 128 odalı ve 250 yatak kapasiteli 5 yıldızlı bir otel olacak. Makedonya Başbakanı bana “Üsküp’ün yüzük taşını aldınız” değerlendirmesinde bulundu.

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...