Kayı Holding, Yeni Projesini Tamamladı

İnşaat sektöründe önemli bir yeri olan Kayı Holding yurtdışındaki yeni projesini de tamamladı.

Kayı Holding, Yeni Projesini Tamamladı
29.11.2017 - Çarşamba

İnşaat sektöründe önemli bir yeri olan Kayı Holding yurtdışındaki yeni projesini de tamamladı.

Kayı Holding, Coşkun Yılmaz tarafından 1991 yılında kuruldu. Dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alan Kayı Holding, yurt dışındaki projelerine ara vermeden devam ediyor. 

Cezayir'de Djanet şehrinde 59,000 m2 arazi üzerinde inşa edilen Djanet Otel Projesi'nin çalışmaları bitti. Bölgedeki anahtar teslim projelerine bir yenisini daha ekleyen Kayı Holding, projenin resmi açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. 

‘Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki büyüme trendi sürecek'

Cezayir'deki çok amaçlı projelerin yanı sıra ofis ve otel projeleriyle de faaliyet gösterdiklerini belirten Kayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yılmaz, "Kayı İnşaat olarak 2007 yılından bugüne kadar sürekli olarak dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alıyor, dünyanın birçok ülkesindeki projelerle sektörümüzde fark yaratıyoruz. Bu kapsamda şirketimiz için önemli bir merkez olan Cezayir'de hayata geçirdiğimiz son projemiz Djanet Otel Projesi ile birlikte ülkede tamamladığımız anahtar teslim taahhüt projelerine bir yenisini daha ekledik. Önümüzdeki dönemde de faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla işbirlikleri yaparak, büyüme trendimizi sürdüreceğiz" dedi.

Kayı İnşaat'ın ana faaliyetleri arasında endüstriyel inşaatlar, rezidans ve konut kompleksleri, ofis binaları, alışveriş ve eğlence merkezleri, otel binaları, eğitim kuruluşları, sağlık kampüsleri, enerji ve diğer altyapı projelerinin inşaatları bulunuyor. Kayı İnşaat, Türkiye, Rusya, Cezayir, Kazakistan, Türkmenistan, Litvanya, Bulgaristan, Irak ve Libya gibi ülkelerde faaliyet gösteriyor.

Fırsat Projeleri