Kartal Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Kongresi'nden Ödülle Ayrıldı!

Kartal Belediyesi, bu yıl 5’incisi düzenlenen Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde “Vizyon Planına Dayalı Kentsel Dönüşüm Projesi Teşvik Ödülü”ne değer bulundu

Kartal Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Kongresi'nden Ödülle Ayrıldı!
22.02.2018 - Perşembe

Kartal Belediyesi, bu yıl 5’incisi düzenlenen Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde “Vizyon Planına Dayalı Kentsel Dönüşüm Projesi Teşvik Ödülü”ne değer bulundu.

Kartal Belediyesi, 'Dönüşümde Kartal Modeli' ile her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Bahsi geçen çalışmalar kapsamında  Belediye, 5. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde “Vizyon Planına Dayalı Kentsel Dönüşüm Projesi” teşvik ödülüne değer görüldü.

Kongreye; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Ali Apaydın, Nuran Keriş, TAK Kartal Kurucusu ve Kentsel Strateji Kurucu Ortağı Faruk Göksu, Kartal Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Meksude Genç katıldı. 

Öte yandan, Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürü Gökhan Akbulut, Emlak ve İstimlak Müdürü Hanzade Erdoğan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel ile Türkiye'nin dört bir yanından belediye başkanları ve gayrimenkul sektörünün temsilcileri konuşmacı ve konuk olarak iştirak etti.

Kartal Belediyesi’ne “Vizyon Planına Dayalı Kentsel Dönüşüm Projesi Teşvik Ödülü”

Kongre kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenen ödül töreninde Kartal Belediyesi, “Vizyon Planına Dayalı Kentsel Dönüşüm Projesi” teşvik ödülüne layık görüldü. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ödülü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın elinden aldı. Bu yıl, 'Kentsel Stratejiye Dayalı Akıllı Şehirler ve Binalar' temasıyla düzenlenen zirvede, inşaat sektörünün temsilcileri kentsel dönüşüm konusunu 5 ayrı oturumda tüm detaylarıyla masaya yatırdı.

Fırsat Projeleri