Karlı Yatırım Fırsatı, Daire Fiyatı 297 Bin TL!

Anadolu yakasında 2 blok halinde Pendik'te konumlanan Korkmazkaya Çeşme  projesi, 2+1 ve  3+1 konut seçeneği sunuyor.

Karlı Yatırım Fırsatı, Daire Fiyatı 297 Bin TL!
26.11.2017 - Pazar

Anadolu yakasında 2 blok halinde Pendik'te konumlanan Korkmazkaya Çeşme  projesi, 2+1ve  3+1 konut seçeneği sunuyor.

Gayrimenkul sektörü, her geçen gün birbirinden ayrıcalıklı projelerle büyümeye devam ediyor. TMZ Grup - KORKMAZ Grup  işbirliğiyle inşa edilen Korkmazkaya Çeşme  projesi de, yatırımcısına karlı ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te  konumlanan proje, 2 blokta toplam 80 konuttan oluşuyor.

Yatırımcısının, günlük hayatta ihtiyaç duyabileceği her türlü ayrıntının düşünüldüğü projede daire tipleri 2+1 ve 3+1'den oluşuyor. Projede yer alan 2+1 daireler 96 ve 104 m2, 3+1 daireler ise, 118 ve 121 m2 olarak planlanmış. 

Konut Teslimleri Haziran 2019'da!

Korkmazkaya Çeşme Pendik projesinde, daire fiyatları 297 bin TL'den başlıyor. Projede ayrıca  ev sahibi olmak isteyenlere esnek ve avantajlı ödeme koşulları da sunuluyor. Projenin zengin sosyal olanakları arasında: dinlenme alanları, kamelya, tenis kortu, kapalı otopark, fitness salonu, toplantı odası  ve basketbol sahası, çok amaçlı spor alanı, oyun parkı ve kamera sisteminin de yer aldığı güvenlik hizmeti  mevcut.80 konut yer aldığı projede, teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması hedefleniyor.

Kentin Her Yerine Kolay  Ulaşım!

Ulaşım avantajına sahip olan  proje, kentin her yerine kolayca ulaşım olanağı sunuyor. Proje: Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 5 dakika, Kaynarca metrosuna 5 dakika, Çamçeşme metrosuna 2 dakika, hızlı trene 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika, Metro-Neomarin-Pendorya alışveriş merkezlerine 2 dakika, Garanti Teknoloji Merkezine 2 dakika ve Pendik Marina’ya 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Fırsat Projeleri