İzmir Buca'da Satılık Arsa

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, mülkiyetindeki arsayı 8.5 milyon TL'den satışa çıkarıyor.

İzmir Buca'da Satılık Arsa
12.09.2017 - Salı

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İzmir Buca Tınaztepe'deki bin 871 metrekare arsasını satışa çıkarıyor. Satış 25 Eylül'de gerçekleştirilecek ihale ile yapılacak.

Emlak Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, İzmir Buca Tınaztepe’deki bin 871 metrekare arsasının 25 Eylül’de satışa çıktığı duyuruldu. Mülkiyetindeki arsayı 8.5 milyon TL ile satışa çıkaran İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, arsanın İzmir Buca Tınaztepe Mahallesi 7358 ada 6 parselde konumlanan bin 871 metrekare büyüklüğünde olduğu belirtilirken, satışın 25 Eylül 2017’de saat 14.20’de yapılacak ihale ile gerçekleştirileceği kaydedildi. 

İhale, Hükümet Konağı C Blok Konak/İZMİR adresindeki İzmir Defterdarlığı binasının 1. katında bulunan toplantı salonunda komisyon huzurunda belirtilen gün ve saatte yapılacak. İhaleye ilişkin ayrıca şu bilgilere yer verildi: "Taşınmazın satış beledi  taksitle ödenebilecek. Taksitle ödeme halinde, satış bedelinin en az dörtte biri peşin, kalanı en fazla iki yılda ve 8) eşit taksitle, kanunî faizi ile birlikte ödenecek. İhaleye katılmak isteyenlerin istenilen belgeleri  ihale başlama saatine kadar ihale komisyon başkanlıklarına teslim etmeleri veya iadeli taahhütlü posta yoluyla ulaştırmaları gerekiyor"

Fırsat Projeleri