İşte Yatırım İçin En Gözde Bölgeler!

İşte gayrimenkulde canlılığını yitirmeyen İstanbul’da en çok yatırımcı çeken 6 bölge…

İşte Yatırım İçin En Gözde Bölgeler!
23.06.2017 - Cuma

İstanbul’da canlılığını hiç kaybetmeyen gayrimenkul sektörüne yatırımlar devam ediyor. Gayrimenkul yatırımcılarının İstanbul’da en çok tercih ettiği 6 bölge belli oldu.

İstanbul’da hayata geçirilen markalı konut projeleri bölgelerin değerini arttırmaya devam ediyor. Peki yatırımcılar en çok hangi bölgeleri tercih ediyor? 
İstanbul’da yatırımcıların en çok tercih ettiği ö bölgeler

1-) Arnavutköy
2-) Şile
3-) Beykoz
4-) Başakşehir
5-) Tuzla
6-) Kartal

1-) Arnavutköy
Ev fiyatlarının yanı sıra arsa fiyatlarının da yükseldiği Arnavutköy bölgesi lokasyon olarak özellikle özellikle üçüncü köprü bağlantı yolları ve üçüncü havalimanına olan yakınlığı ile değerine değer katan bölgeler arasında geliyor. 

2-) Şile
Özellikle son 5 yıldır yatırımcının ilgisini çeke bölgeler arasında yer alan Şile, doğal güzellikleri ve ormanları ile bölgeye prestij kazandırıyor. Artan nüfusa rağmen doğal güzelliklerin korunduğu şile bölgesinde yeni yapılan konut projeleri de bölgeyi daha cazip hal getiriyor.

3-)Beykoz
Konumu ile dikkat çeken bölgelerden biri olan Beykoz, 3. köprü bağlantı yolları, Üsküdar ve Beykoz'dan geçmesi planlanan metro hattı projesi ile daha da değerlendi. Bölgede yer alan markalı konut projeleri oldukça ilgi görüyor.

4-) Başakşehir

Başakşehir İstanbul'da en ilgi çekici merkezlerden biri olmaya devam ediyor. Birçok markalı projenin yer aldığı bölge İstanbul’un en hızlı büyüyen bölgeleri arasında yer alıyor. 

5-) Tuzla
Hayata geçirilen havaray çalışmaları ile konut fiyatlarının önemli derecede artması beklenen Tuzla bölgesinde yeni yapılar birbiri ardına yükselmeye devam ediyor. Hem Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olması hem de  yapılması planlanan ulaşım çalışmaları ile Tuzla ve Pendik çevresinin daha da gelişmesi planlanıyor. 

6-) Kartal
Kentsel dönüşüm projelerinin artması ve değişen yapısı ile Kartal bölgesi, gayrimenkul sektöründe dikkat çeken bir artış yakalıyor. Önemli konut projeleri ilçenin gayrimenkul sektöründe dev adımlar atmasının önü açılıyor.

Hürriyet
 

Fırsat Projeleri