İstanbul'a Meteoroloji Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcakları, bu hafta mevsim normallerine ineceğini açıkladı.

İstanbul'a Meteoroloji Uyarısı!
19.09.2017 - Salı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcakları, bu hafta mevsim normallerine ineceğini  açıkladı.

Hava sıcaklıklarının Çarşamba gününden itibaren düşmeye başlayacağı belirtilen Meteoroloji açıklamasında, İstanbul'da sıcaklıkların 10 derece birden ineceğine dikkat çekildi. 20 Eylül Çarşamba günü İstanbul'da beklenen hava sıcaklığı 35 dereceyi bulacak. Öte yandan yarından itibaren düşmeye başlayacak hava sıcaklıkları da Cuma günü 25 dereceye kadar düşecek. Kısacası geç kalan sonbahar, hızla kendini bize hissettirecek gibi.

Sonbahar Yağmurları Kapıda!

Meteoroloji’den yapılan açıklamada, hava sıcaklığının Perşembe günü Marmara ve Kıyı Ege’de, Cuma günü ve hafta sonunda yurdumuzun kuzey ve iç kesimlerinde 6 ila 10 derece azalacağına vurgu yapıldı. İstanbul’da yarın beklenen hava sıcaklığı 35 derece civarında olurken, Cuma günü ise, hava sıcaklığı 25 dereceye kadar inecek. Öte yanda, Cuma günü serinleyen havaya  yağmur eşlik edecek.

F��rsat Projeleri