İnşaat Sektörü 19 Ekim'de Boğaziçi Üniversitesi'nde Buluşuyor

2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi, 19 Ekim 2017'de GYODER iş birliğiyle Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya geliyor.

İnşaat Sektörü 19 Ekim'de Boğaziçi Üniversitesi'nde Buluşuyor
17.10.2017 - Salı

İnşaat sektöü temsilcileri 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi ile 19 Ekim 2017'de GYODER iş birliğiyle Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya geliyor.

GYODER iş birliğiyle gerçekleşecek olan Boğaziçi Üniversitesi Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi 19 Ekim 2017'de Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de yapılacak. Klasik haline gelmeye aday olan zirve, sektörün prestijli temsilcilerini ve ilgililerini yeniden Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bir araya getirecek.

“Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı”

“Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı” temasıyla gerçekleştirilecek olan 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi, ekonomimizin en büyük dinamiklerinden inşaat sektörünü; geçmişi, bugünü ve geleceğiyle kapsamlı bir şekilde incelemeyi ve amaçlıyor.

Sektördeki önde gelen isimlerin paylaşımlarıyla sahnede boy göstereceği ilham dolu bir gün vaat eden Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi, içerdiği konu başlıkları ve programıyla da yeni bir bakış oluşturmayı ve farklı sektörlerden gelen katılımcıları buluşturarak değerli bir network ortamı sunmayı hedefliyor.
Bu yıl gerçekleşecek olan zirvede alanında uzman isimlerden “Çanlar Kimin İçin Çalıyor? Daha İyi Bir 2018 için Neler Yapılmalı?" "Yeni Finansal Enstrümanlar”, “Geleceği İnşa Etmek İçin Önce İK!” "Çok Taraflı Kazanmanın Sırları" gibi sektöre yeni bir soluk getirecek paneller gerçekleşecek.

Zirvede konuşmacı olarak; 

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, 
GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Massachusetts Institute of Technology Gayrimenkul Finansı ve Geliştirme Programı Başkanı Prof. Dr. Tony Ciochetti, 
Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, 
Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Başkanı Ferdi Erdoğan ve daha birçok sektör temsilcisi bulunacak.