İnciyaka Ankara'da Fiyatlar Belli Oldu

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen İnciyaka Ankara projesinde fiyatlar belli oldu.

İnciyaka Ankara'da Fiyatlar Belli Oldu
04.10.2017 - Çarşamba

Mamak'ta 200 Milyon TL yatırımla inşa edilen İnciyaka Ankara projesinde daire ve cadde mağazaları lansman dönemine özel fiyatlarla satışa çıktı.

Proje, Ankara'nın en hızlı gelişen ve değer kazanan bölgelerinden Mamak'ta, lüks daireleri prestijli cadde mağazalarıyla bölgenin sembol projesi olarak hayata geçiyor. Mamak'ın dönüşümüne öncü olan ve büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat ortaklığı İnciyaka Ankara'yı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak konumlandırıyor.

TÜM DAİRELERDE 1 ODA İLAVE SUNULUYOR

İnciyaka Ankara, geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede; 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire tipleri yer alıyor. 

Projede lansman dönemine özel olarak daireler 449.000 TL'den başlarken; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası daha planlanıyor. 

AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. 

Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor. İnciyaka Ankara'da her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİYLE İNŞA EDİLİYOR

Lüks ve konforlu detaylara sahip proje, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor. İnciyaka Ankara'da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşaa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019'da yapılacak.

Fırsat Projeleri