Hayat Park'tan, Sokak Lezzetleri Festivali!

Emlak Konut’un tarafından, Hayat Park projesinde düzenlenen  Sokak  Lezzetleri Festivali renkli ve keyifli görüntülere sahne oldu.

Hayat Park'tan, Sokak Lezzetleri Festivali!
28.11.2017 - Salı

Emlak Konut’un tarafından, Hayat Park projesinde düzenlenen  Sokak  Lezzetleri Festivali renkli ve keyifli görüntülere sahne oldu.

Başakşehir-Bahçekent’e konumlanan Hayat Park projesinde düzenlenen, Sokak Lezzetleri Festivali  çevre sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Festival kapsamında İstanbul sokak yaşamının vazgeçilmez lezzetleri, oyun parklarında düzenlenen etkinliklerle, katılımcılara  güzel hava eşliğinde keyifli bir gün yaşattı. 

Şimdiye kadar yaklaşık 9 bin bağımsız bölüm ile Bahçekent bölgesine değer katan Emlak Konut, düzenlediği sosyal etkinliklerle de bölge sakinlerinin keyifli zaman geçirebileceği alternatifler gerçekleştiriyor. Düzenlenen Sokak Lezzetleri Festivali; Emlak Konut ve yüklenici firmaları İzka İnşaat, Sıtar İnşaat, Cihan İnşaat-Konut Yapı, Dağ Mühendislik ve Sur Yapı’nın katkılarıyla yapıldı.

Hayat Park, Bir Parktan Daha Fazlası!

Etkinlik ve çalışmaları  hakkında bilgi veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Bugüne kadar Bahçekent bölgesindeki projelerimizle beraber yaklaşık 9 bin bağımsız bölüm, 2 lise, 5 ilk-orta okul, 5 kreş, 3 sağlık tesisi ve 3 cami inşasını geliştirdik. Tüm bu donatıların yanında 142 bin metrekarelik bölge parkımız Hayat Park’ı da bölgeye kazandırdık. Bugün Hayat Park’ta gerçekleştirdiğimiz Sokak Lezzetleri Festivali ile sokağın lezzetlerini, müziğini, eğlencesini çocuklarımıza ve ailelerine yaşatmak ve Bahçekent halkının hep beraber keyifli dakikalar geçirmesini amaçladık. Hayat Park bu bölge için bir parktan daha fazlası olacak. Bu vesileyle Hayat Park’ta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde beraber hareket ettiğimiz yüklenicilerimiz Cihan İnşaat- Konut Yapı, Dağ Mühendislik, İzka İnşaat, Sıtar İnşaat ve Sur yapı’ya teşekkür ediyorum. Emlak Konut olarak gerçekleştirdiğimiz projelerle şehircilik anlayışına uygun bir çehreye kavuşturduğumuz Bahçekent’te yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

İstanbul’da kentin yaşayan yüzünü yansıtan sokak lezzetleri, Bahçekent sakinlerine güzel havada keyifli bir gün yaşattı. Festivalde yer alan lezzetler arasında; pilavdan lokmaya, salepten şalgama,  köfteden sucuk ekmeğe, kestaneden mısıra, pamuk şekerden Osmanlı macununa birçok geleneksel lezzet yer aldı. Etkinliğe iştirak edenlerden bazıları, güzel lezzetleri tadarken kimisi de sokak sanatçıları ile müzik eşliğinde dans ederek keyifli zaman geçirdi.

Fırsat Projeleri