Haluk Ulusoy'un Villası İcralık Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un villası icradan satışa çıkarıldı…

Haluk Ulusoy'un Villası İcralık Oldu
07.08.2017 - Pazartesi

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı olan Haluk Ulusoy’a ait İstanbul Levent bölgesinde bulunan villa icradan satılıyor. Bin 500 metrekare alan üzerinde bulunan 5 katlı villa için belirlenen bedel 25 milyon TL.


Ulusoy Seyahat Nakliyat A. Ş. için geçtiğimiz günlerde iflas kararı verilmişti. Bu kez de Haluk Ulusoy’un sahibi olduğu Levent’teki villanın icradan satışı gündemde. Bir varlık yönetim şirketinin başvurusu sonrası yapılacak icradan satış ihalesi önümüzdeki Ekim ayında yapılacak.

İçerisinde kapalı ve açık havuzun yer aldığı villanın icradan satış ihalesini İstanbul 10. İcra Müdürlüğü düzenliyor. Söz konusu villanın satılmasına neden olan sürecin başında ise iflasına karar verilen Ulusoy Seyahat’in ödenmeyen kredileri yer aldı. Söz konusu kredi işleminde ipotek borçlusu olarak ise Haluk Ulusoy’un ismi yer aldı. Kredi alacaklısı banka bu alacağı Yunus Varlık Yönetim A.Ş’ye temlik etti.


Satış ihalesinin ilki 31 Ekim’de yapılacak olan villanın anılan gün alıcısı çıkmaması durumunda ihale 1 Aralık günü yenilenecek. Satış ilanına göre söz konusu villa KDV'den muaf durumda.

Fırsat Projeleri