Halkbank'tan Konut Alacaklara Müjde!

Halkbank, Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) 'Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası'ndan yararlanmak isteyenlere özel kredi vereceğini açıkladı.

Halkbank'tan Konut Alacaklara Müjde!
22.08.2017 - Salı

Halkbank, Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) 'Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası'ndan yararlanmak isteyenlere özel kredi vereceğini açıkladı.

TOKİ tarafından başlatılan 'Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası'ndan yararlanmak isteyen müşterilerine özel kredi seçeneği sunacağını duyuran Halkbank, konuya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre TOKİ'ye olan borcunu kapatmak için yüzde 20 indirim imkanından yararlanmak isteyenler, 120 aya kadar vade fırsatı sunan Halkbank kredilerine başvurabilecek. TOKİ tarafından, borcunu erken kapatıp tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular ise dün başlamıştı.

KREDİ KAMPANYASINDA NELER VAR?

Yine bankanın açıklamasına göre satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksitleri aynı yıl içerisinde başlamış olan konut ve iş yeri sahiplerinin yararlanabileceği indirim kampanyası aylık yüzde 0.92'den başlayan faiz oranları ile 120 aya kadar vade imkanı veriliyor.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çödek ise yaptığı açıklamada, TOKİ İndirim Kampanyası'na en fazla İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Bursa gibi büyükşehirlerden ilgi beklediklerini kaydederek, "TOKİ'ye olan borçlarını erkenden kapatarak konut ve iş yerlerinin tapularına kavuşmak isteyen müşterilerimize, yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmamaları için destek olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz, kalan taksitlerini, Bankamız kredisinden yararlanarak ödediklerinde büyük avantaj sağlayacaklardır. Halkbank'ın adına yakışan bir kampanyaya daha imza attığımız için büyük mutluluk duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri