Hadımköy'e 250 Milyon TL'lik Yeni Proje

Demir ve Artaş İnşaat, Hadımköy'de 250 milyon TL'lik ortak proje için anlaştı. pProje, 650 konut ve 45 ticari üniteden meydana gelecek.

Hadımköy'e 250 Milyon TL'lik Yeni Proje
20.08.2017 - Pazar

Demir ve Artaş İnşaat, Hadımköy'de 250 milyon TL'lik ortak proje için anlaştı. Toplam 140 bin metrekarelik alana yapılacak proje, 650 konut ve 45 ticari üniteden meydana gelecek.

Demir ve Artaş İnşaat'ın ortak hayata geçireceği proje Nisan 2018'de başlayacak. Bu yeni projenin % 60'ı Demir İnşaat ait olruken Artaş İnşaat ise % 40'ına sahip olacak. 

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Nisan 2018'de hayata geçirilecek proje hakkında şu bilgileri verdi: "Hayata geçirdiğimiz projelerle bölgenin nabzını iyi tuttuk. Yaptığımız bu anlaşmayla ileride de daha güzel işler yapacak olmanın temellerini attık."

İKİ AYDA SATARIZ
Halit Demir, projenin hem yerli hem de yabancı yatırımcılardan talep aldığının belirterek iki ayda konutların tamamını satabileceklerini ifade etti. Özellikle Ortadoğu ve Rusya'dan çok ciddi talepler aldıklarını açıklayan Halit Demir, yatırım değeri 250 milyon dolar olan projedeki konutlar 8 ila 10 bin TL arasında satışa çıkarılacaklarını söyledi.

İRAN'DAN GÜNEŞ İÇİN TEKLİF ALDIK
Konya'da 85 dönüm arazi aldıklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, buraya pil ve panel üretimi tesisi kurduklarını kaydederek şöyle konuştu: "250 megavatlık panel üretilecek tesisimiz yıl sonunda tamamlanacak" dedi. 

Fırsat Projeleri