GYODER Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum'da Yapılacak!

GYODER tarafından düzenlenen ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, Erzurum’da yatırım fırsatlarını ele alacak.

GYODER Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum'da Yapılacak!
25.08.2017 - Cuma

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu  olan GYODER, düzenlediği çeşitli etkinliklerle sektör temsilcilerini bir ara getirmeye devam ediyor. GYODER, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak için düzenlediği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi bu yıl , 3-4 Ekim 2017’de Erzurum’da düzenliyor.

Önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum, ev sahipliğini yapacağı etkinlik kapsamında, sahip olduğu sektörel potansiyeli de ortaya koyma fırsatı bulacak.

GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin

GYODER Gelişen Kentler Zirvesi, 3-4 Ekim 2017’de Düzenleniyor!

GYODER’in Türkiye’yi kapsayan bir strateji ile Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedeflediğini vurgulayan GYODER Başkanı Dr.Feyzullah Yetgin, bu yönde çalışmalara ağırlık verdiklerini söyledi.

Yetgin,“‘GYODER olarak, bu yıl 8’incisini düzenleyeceğimiz ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştiriyoruz. ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya geliyoruz.”diye konuştu.

GYODER’in ‘Gelişen Kentler Zirvesi; gayrimenkul sektörünün ulusal ve yerel temsilcileri, iş dünyası, Erzurum ve çevre illerin Belediye Başkanları ve  kamu yöneticileri bir araya getirecek. Erzurum’da yapılacak olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’, 3-4 Ekim 2017 tarihinde  düzenlenecek.

Fırsat Projeleri