Gölbaşı Belediyesi'nden Satılık Arsa!

Ankara Gölbaşı Belediyesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, mülkiyeti belediyeye ait olan arsayı satışa çıkardığını açıkladı.

Gölbaşı Belediyesi'nden Satılık Arsa!
23.08.2017 - Çarşamba

Ankara Gölbaşı Belediyesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, mülkiyeti belediyeye ait olan arsayı satışa çıkardığını açıkladı. Arsa bedeli ise 3 milyon 706 bin TL olarak belirlendi. 

Gölbaşı Belediye Başkanlığı, Gölbaşı, Virancık (Örencik) Mahallesi, 123864 ada 5 parselde yer alan belediyenin mülkiyetindeki arsayı satışa çıkardığını açıkladı.

Açıklamada, 4 bin 360 metrekare büyüklükteki “konut alanı” imarlı arsa 7 Eylül 2017 Perşembe günü saat 14:00’da “kapalı teklif (artırma) usulü” ile peşin bedelle satılacağı kaydedilirken, ihale şartnamesinin ise her gün çalışma saatleri içerisinde, Sahil Caddesi No: 3 belediyenin hizmet binasında bulunan mali hizmetler müdürlüğü emlak ve kamulaştırma servisinde görülebileceği duyuruldu.

İHALE ŞARTLARI

Belediye tarafınca yapılan açıklamaya göre ihaleye katılacak olanların 500 TL karşılığında şartnameyi alması gerekiyor.  Teklif mektuplarının en geç ihale günü saat 12.00'ye kadar belediyenin genel evrak servisine verilmesi şartı yer alırken,  buu saatten sonra verilecek teklif mektupları veya her hangi bir nedenle oluşacak gecikmeler dikkate alınmacağı bildiriliyor.

Fırsat Projeleri