Geniş Ailelere Özel Daireler MOD Bahçelievler'de!

Geniş Ailelere Özel Daireler MOD Bahçelievler'de!
17.02.2017 - Cuma

Geniş aileler için özel olarak tasarlanmış daireler Basın Ekspres Yolu'nda inşaa edilen ve markalı konut projeleri arasında yer alan MOD Bahçelievler'de yer alıyor.

İstanbul'da yapılan projelerde imar alanlarının geniş tutulması sebebiyle otoparkların bina dışına yapılması yeşil alanları ortadan kaldırıyor. İstanbul'da merkezi alanlara inşa edilen bu konutlarda maliyetlerin karşılanabilmesi için daireler küçük olarak tasarlanıyor. Bu durum da özellikle çocuklu ailelerin bu tür konutları tercih etmemesine neden oluyor.

MOD Bahçelievler, geniş ve çocuklu ailelere yönelik daireler tasarlayarak onların konforlu yaşam sürmelerini amaçlıyor. Mod Bahçelievler yatırımcısına geniş ölçekli daireler, balkonlu yaşam, yeşil alan, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları sunuyor.

5.000 metrekarelik alan üzerine inşa edilen Mod Bahçelievler'de geniş aileler için 4 tip 5+1 daire seçeneği mevcut. 5+1 daireler 163 m2, 184 m2, 187 m2 ve 221 m2 olarak tasarlandı. Geniş yaşam avantajı sunan dairelerde çift balkon bulunuyor.

2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattı üzerinde yer alan Mod Bahçelievler ulaşımıyla da alıcısına avantaj sağlıyor. Metrekaresi 4.950 TL’den satışa sunulan dairelerde lansmana özel %10 indirim seçeneği mevcut.

Fırsat Projeleri