Gayrimenkulde Şimdi Al 2019'Da Öde

İnşaat sektöründen dev atak devam ediyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunan kampanya "Şimdi Al 2019'da Öde" adıyla devam ediyor. 

Gayrimenkulde Şimdi Al 2019'Da Öde
06.10.2017 - Cuma

İnşaat sektöründen dev atak devam ediyor. Piyasayı canlandırmak amacıyla yapılan kampanyalara bir yenisi de 14 Eylül’de eklendi. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunan kampanya "Şimdi Al 2019'da Öde" adıyla devam ediyor. 

Birçok prestijli konut firmasının dahil olduğu konut kampanyasına göre ev sahibi olmak için yüzde 5 peşinat ödemesi yapmak yeterli oluyor. Buna göre kampanyada peşinat ödendikten sonra yüzde 15’lik kısım 12’nci ayda veya konut teslimine kadar ara ödemelerle yapılıyor. Yüzde 80'i içine alan konut bedeli ise banka kredisiyle Ocak 2019’da başlıyor. Kampanyaya katılan 23 projede satış süreci devam ediyor. 
Kampanya kapsamında konut satışı yapan bazı firmalar ve projelerindeki avantajlar şöyle:

Büyükyalı Projesi Denizkapı Etabıyla Kampanyada

Özak GYO imzasıyla yükselen Büyükyalı projesinin Denizkapı etabı lansmana özel “Şimdi al, yaşamın başlayacağı 2019’da öde” kampanyası kapsamında satışlarına devam ediyor. 
Yüzde 5 peşinattan sonra yüzde 15 satıştan 1 yıl sonra kalan bedel anlaşmalı bankalar aracılığıyle kredili olarak ödeniyor. Yaklaşık 350 dairenin yer aldığı projede daire alanları 54 ile 527 metrekare arasında değişiyor. 
Projede metrekare birim fiyatları 10 bin TL’den başlıyor.

Tempoint’te 10 Bin TL Peşinat, Peşinde Yüzde 20 İndirim

Tempoint projesi Gül Proje imzasıyla Sultangazi'de inşa ediliyor.  10 bin TL peşinatla daire sahibi olunan projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapılıyor.  468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan meydana gelen projede teslimler 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleştirilecek. 

Nef’te Minimum Fiyat 349 Bin TL

Ön lansmanı yapılan Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane Point 05, Nef Basınekspres, İş GYO-Nef ortak projesi olan İnistanbul Topkapı projeleri kampanya kapsamında yer alıyor. 
Fiyatların 349 bin TL'den başladığı projede yüzde 5 peşinat yeterli oluyor. 

Ortadoğu Grup, 3 Projede Peşinatı Yüzde 5 Yaptı

Mod İstanbul, Resim İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projeleriyle kampanyaya katılan Ortadoğu Grup'un Mod İstanbul projesinde, daireler yüzde 10 indirimle sadece 25 bin lira peşinatla satılıyor. Ocak 2019'a kadar başka ödeme yapılmıyor. Fiyatların 486 bin liradan başladığı projede teslimler ise 2018 yılının Haziran ayında olacak. Hemen teslim 2+1 dairelerin yer aldığı Resim İstanbul projesinde  yüzde 10 indirim uygulanıyor. 30 bin lira peşinatı bulunan projede fiyatlar ise 385 bin TL'den başlıyor.

Asmalı Bahçe Şehir’de Yüzde 20 İndirim

Asmalı Bahçe Şehir projesinde yüzde 5 peşinat yeterli oluyor. 499 adet konut ve 48 adet ticari üniteden meydana gelen projede metrekare fiyatları 4.400 TL’den başlıyor.
2+1 konutların fiyatları ise 594 bin TL'den başlıyor. Peşinde ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. 

Sky Residence’da Peşinat Yok

Seyrantepe’de yer alan projede “0 peşinat” avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor.

Semt Bahçekent’te Taksitleri 2 Bin 800 TL'den Başlıyor

Semt Bahçekent projesinde daire alanları 67 ile 222 metrekare arasında değişiyor. 230 bin TL değerinde bir daireye, 2019 yılına kadar sadece yüzde 5 peşinat veriliyor. 2019 yılında sonra ödemelerin başladığı projede ayda 2 bin 800 TL taksit ödeniyor. 

 

Dünya/Leyla İLHAN

Fırsat Projeleri

İkinci Ev're Sancaktepe

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Yılın Büyük ve Son Fırsatı

Yılın Büyük ve Son Fırsatı

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru Villalarında Büyük Fırsatı

Eston Şehir Koru Villalarında Büyük Fırsatı

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef'ten Şehir Merkezinde Yeni Proje

Nef'ten Şehir Merkezinde Yeni Proje

Nevbahar Üsküdar

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam