G Yoo Inspired By Starck'ta Teslimler Başladı

Mar Yapı, Güneşli’de hayata geçirdiği projesi G Yoo Inspired by Starck’ta daire teslimleri başladı…

G Yoo Inspired By Starck'ta Teslimler Başladı
24.08.2017 - Perşembe

İstanbul’un Güneşli bölgesinde Mar Yapı imzasıyla yükselen G Yoo Inspired by Starck projesinde daireler sahiplerine teslim ediliyor. 


Dairelerin yüzde 81’inin satıldığı G Yoo Inspired by Starck projesi duyurulduğu ilk günden bu yana yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcısının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yaptığı projelerle Güneşli ve Basın Ekspres Yolu’nun çehresini değiştiren ve kısa zamanda yerli, yabancı yatırımcının gözdesi haline gelen Mar Yapı’nın ‘G yoo Inspired by Starck’ projesinde daire teslimleri başladı. 


Lokasyonun Değer Çıtasının Yükseltti


Üçgen formuyla dikkat çeken ve iki anıtsal kuleden oluşan projenin B Bloğunda yer alan, tüm ortak alanların iç mimari tasarımlarında dünyaca ünlü tasarım dehası Philippe Starck imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck’, bulunduğu lokasyonun değer çıtasını da yükseltti. Büyüklüğü 61 ile 109 metrekare arasında değişen 311 rezidans ve ticari ünitelerden oluşan projenin az sayıda kalan rezidansların metrekare satış fiyatı 7.500 TL’den başlıyor. 


Yatırımcısına Yüzde 70 Değer Kazandırdı


Dünyanın en ünlü tasarımcılarından biri olan Philippe Starck imzasını taşıyan projenin, satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 70 değer kazandırdığını vurgulayan Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, 1+1 dairelerin neredeyse tamamının satıldığını ve G Yoo’nun Phillipe Starck’ın dünyadaki ilk ulaşılabilir projesi olduğunu söyledi. 

Fırsat Projeleri