Futbolcuların Yatırımda Gözde Bölgesi Büyükçekmece

Yatırım uzmanı Enes Su, futbolcuların gayrimenkul yatırımında en gözde bölgelerinin Büyükçekmece olduğunu söyledi…

Futbolcuların Yatırımda Gözde Bölgesi Büyükçekmece
03.08.2017 - Perşembe

Neredeyse her bölgesinin merkezi konum halini aldığı İstanbul'da nüfusun hızla artması ile değersiz hiç bir yerin kalmadığını söyleyen yatırım uzmanı Enes Su, İstanbul'un parlayan yıldızı haline gelen Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde hareketin yaşandığını belirtti. Özellikle orta ölçekli ailelerin de bu bölgelerden kolaylıkla ev sahibi olabildiğini dile getiren Su, bu bölgelerde yapılan yatırımlara ilişkin bilgi verdi.


Futbolcular En Çok Büyükçekmece’yi tercih Ediyor


Aynı zamanda dünya yıldızı futbolculara danışmanlık yapmasıyla bilinen Enes Su, bir çok ünlü ismin ve futbolcuların, şehirden uzak, doğayla iç içe ve denize yakın konumlar tercih ettiğini belirtti. ''Futbolcular deniz ve doğa havası olan bölgelerde yatırım yapıyor'' diyen Su, özellikle Beylikdüzü, Büyükçekmece taraflarında göl ve deniz manzaralı alanlara inanılmaz bir talep olduğunu ifade etti.


Enes Su, gayrimenkul yatırımının tam zamanı olarak nitelendirilen yaz aylarında alıcılara önemli tavsiyelerde bul ''Her zaman en iyi yatırım, kazandıracak olan gayrimenkul yatırımıdır'' dedi.
 

Fırsat Projeleri