Florida'da, 90 Bin Dolara Ev!

5.CNR Emlak Fuarı,4. gününde ziyaretçilerini ağırlamaya ve yatırım olanaklarıyla şaşırtmaya devam ediyor. 

Florida'da, 90 Bin Dolara Ev!
26.11.2017 - Pazar

5.CNR Emlak Fuarı,4. gününde ziyaretçilerini ağırlamaya ve yatırım olanaklarıyla şaşırtmaya devam ediyor. 
 
 Fuar ziyaretçilerine yurt içindeki projeleri  ve yatırım fırsatlarını tanıttığı kadar, yurt dışı yatırım imkanları konusunda da önemli avantajlar sunuyor.

Örneğin, CNR Emlak Fuar’ında 90 bin USD’ye kira garantili ev bulmak olası. Almanya’da faaliyet gösteren GAOK Invest LLC tarafından 230 milyon USD’lik yatırımla inşa edilecek Breeze De Mar projesinde bulunan daireler  yatırımcılara avantajlı yatırımın kapılarını açıyor.

 
Serdar Otaç- Chloe Ortaç, Projenin Reklam Yüzü!

Projede yer alan konutlar tip, manzara ve m2'lerine göre, 90 bin 400 USD’den başlayıp, 234 bin 600 USD’ye ulaşan fiyatlarla satışa sunuluyor. Söz konusu projenin bitmesiyle, konutlar yılda 70 milyon turisti ağırlayan Orlando’da 2019 yılından itibaren resort-otel olarak faaliyet gösterecek ve yatırımcısına kira geliri avantajı sunacak. 

Breeze De Mar projesine yatırım yapmak isteyenler, peşin alımların yanında isterlerse yüzde 20’si peşin olmak üzere 5 yıldan 30 yıla kadar firmanın sunduğu mortgage olanağından da faydalanabiliyor.Yurt dışında avantajlı yatırım fırsatı sunan Breeze De Mar projesinin reklam yüzü ise, Serdar Ortaç ve eşi Chloe Ortaç oldu. 

Fırsat Projeleri