Fimar Holding Ve Mevaport İnşaat'tan, Bornova'ya Karlı Yatırım!

Fimar Holding ve Mevaport İnşaat hayata geçirdiği yeni projesiyle, yatırımcılara karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fimar Holding Ve Mevaport İnşaat'tan, Bornova'ya Karlı Yatırım!
16.11.2017 - Perşembe

Fimar Holding ve Mevaport İnşaat hayata geçirdiği yeni projesiyle, yatırımcılara karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fimar Holding  ve Mevaport İnşaat tarafından inşa edilen Trio SKY projesi, ferah iç mekanları ve  farklı daire seçenekleri ile yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Bornova'da konumlanan Trio SKY projesinde;  2+1 daireler 137 m2 ve 3+1 daireler 165 m2'ye varan büyüklükleri ile kullanıcılarına aydınlık ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Fimar Holding ve Mevaport İnşaat ortaklığında  hayata geçirilen Trio SKY’ konut projesinde yer alan daireler hızla satılıyor. Toplam, 114 konut ve 2 ticari ünitenin yer aldığı proje 19 bin 600 m2 inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Bornova’nın en ayrıcalıklı projeleri arasında yer alan Trio SKY projesinde, 64 adet fore kazık ile zemin güçlendirmesi yapılarak daire sahiplerine güven ve konforu bir yaşam alanın oluşturuluyor.

Bornova’da Avantajlı Karlı Yatırım!

Trio SKY projesinin yatırımcılardan yoğun ilgi gördüğünü anımsatan  Mevaport İnşaat Genel Müdürü Zekeriya Hazırbulan, “Bugüne kadar Bornova’da konut yatırımı yapan tüketiciler hem kârlı bir yatırıma, hem de kaliteli bir kent yaşamına sahip olduklarını gördüler." şeklinde konuştu.

Zekeriya Hazırbulan, "Bölgedeki gelişmelerin yanı sıra artan talep gayrimenkul fiyatlarının yükselmesinde önemli etkenlerin başında geliyor. Bornova’nın önümüzdeki dönemde gerçek anlamda sembol bir yerleşim alanı olarak konumlanacağı kanaatindeyiz. Projemiz İstanbul-Ankara çevre yolu, Kamil Tunca Bulvarı, AVM, Otogar, Ege Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, özel ve devlet hastaneleri, özel ve devlet okullarına yakınlığı ile daire sahiplerine avantaj sağlıyor” şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri