Enda Konakları Yaz Aylarında Teslim Edilecek

Enda Konakları Yaz Aylarında Teslim Edilecek
17.02.2017 - Cuma

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yapımına devam edilen, doğayla iç içe hayatın tadını doruklarda yaşatacak olan Enda Konakları projesi yaz aylarında teslim edilecek.

Gökyüzüne doğru yükselerek topraktan oldukça uzak bir yaşama mahkum eden dikey yapılaşma yerine doğanın huzurunu sonuna kadar yaşatan toprakla iç içe bir hayat sunan yatay yapılaşma günümüzde daha çok tercih edilir hale geldi. Yeşillikler arasında komşuluk ilişkilerini canlı tutan yatay yapılaşmanın en güzel örneklerinden birisi olan Enda Konakları, bu yılın yaz aylarında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

Ankara Gölbaşı’nda ulaşım açısından oldukça rahat olan Enda konakları doğayla iç içe bir hayatı en konforlu şekilde yaşamanıza aracı olacak. Enda Konakları, teknolojinin tüm olanaklarını kullanıcısına sunarak yeşille baş başa bol oksijenli bir ortamda toprağa basarak ve ürün yetiştirerek yaşama olanaklarını birlikte sunuyor. Teknolojinin son imkanlarını bünyesinde bulunduran her türlü sportif faaliyete imkan tanıyan alanaları, fitness ve sauna gibi konforlu bir hayatı sunan Enda Konakları ayrıca kendi organik ürünlerinizi yetiştirme imkanı da sunuyor.

18.000 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Enda Konakları toplamda 20 konaktan oluşuyor. Konaklar 3 metre tavan yapısına sahip olduğu için ferah bir yaşam ortamı sunuyor. Ayrıca her konağın kendisine ait 700 metrekare büyüklüğünde bahçesi bulunuyor. Enda Konakları projesinde yaşayacak olanlar 2 dönüm büyüklüğünde "bostan" adı verilen alanda herhangi bir gübre veya ilaç kullanmadan tamamen organik toprakta doğal tarım yapabilecekler.

Enda Konakları projesinde, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanı, fitness salonu gibi sosyal donatılar yer alıyor. Ayrıca projenin kapsadığı tüm alan 7 gün 24 saat boyunca güvenlik görevlileri tarafından korunacak. Ayrıca projede RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi gibi üstün hizmet sistemleri ve daha birçok ayrıcalık da yer alıyor.

Fırsat Projeleri