Emlak Konut, Konut'ta Güvenin Markası!

Gayrimenkul sektörünün önemli dinamiklerinden Emlak Konut, hayata geçirdiği projelerle yeni yaşam alanları inşa ediyor.

Emlak Konut, Konut'ta Güvenin Markası!
22.08.2017 - Salı

Gelişen kentler beraberinde, yeni yaşam kültürü ve farklı dizayna sahip  konut projelerini de beraberinde getiriyor. Bu nedenle, Emlak Konut gibi nitelikle  konut projeleri ile  kentler daha  planlı gelişiyor. Markalı konut projeleri, son yıllarda özellikle büyük kentlerde, yatırımcılar tarafından  fazlasıyla rağbet gören konut türü durumunda. Emlak Konut tarafından, özellikle İstanbul’da çok sayıda proje hayata geçmiş durumda.  

Bu projeler İstanbul genelinde bir çok farklı ilçe ve lokasyonda yer alıyor. Emlak Konut Projeleri, yatırımcılara verdiği güven ve inşaat kalitesi bakımından yoğun ilgi görüyor. Özellikle gayrimenkul sektöründe mülk edinmek, önemli birikimleri gerektirdiğinden ev sahibi olmaya karar vermek ve uygun projeden ödemek planlarına uygun konut seçmek her zaman kolay olmuyor.

Bizim Mahalle’de Herkese Ev Var!

Kurum genelde, kendi projeleri kadar bir çok projeye de,  ortak olarak  destek veriyor. Emlak Konut, İstanbul dışında ülkenin nerede ise, her şehrinde gerek konut ve gerekse ticari birimlerin yer aldığı çok sayıdaki projeleri ile yatırımcıyla buluşuyor. Kentsel Dönüşüm konusunda da hiç mola vermeyen kurum, kısacası gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyulan her alanda, ulaşılabilir rakamlarla yer almaya devam ediyor.

Konut projelerinin yanı sıra, arsa satışı konusunda cazip fiyatlarla satış gerçekleştiren kurum, son dönemde özellikle; İstanbul, Küçükçekmece’de hayata geçirdiği “Bizim Mahalle” projesi ile gündemde. Söz konusu projede, konut inşa etmenin ötesinde eski mahalle kültürünü de canlandırmayı amaçlayan Emlak Konut, projeyi 1 milyon m2’lik alan üzerinde hayata geçiriyor. Proje, sosyal donatılardan aydınlık ferah iç mekanlara, mimari zarafetten  sosyal yaşam mekanlarına kadar ayrıcalıklı bir çok tasarıma sahip.

Emlak Konut tarafından inşa edilen “Bizim Mahalle” projesi, kısaca herkesin evsahibi olmayı istediği ayrıcalıklı olanaklara sahip. Kocaman bir mahalle olarak planlanan proje, toplamda 6 etaptan oluşacak. İlk etap  ihalesi 26 Eylül’de yapılacak projede, 2. ihalenin de 28 Eylül tarihinde yapılması planlanıyor. Geleneksel Türk mimarisi ile inşa edilecek olan Bizim Mahalle’nin, genel yapısı ve konumlandırılmasıyla, eski mahalle kültürünü  yansıtması bekleniyor.

Fırsat Projeleri

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası