Ege Perla İki Ödül Birden Kazandı

Ege Perla projesi Sign of the City Awards 2017’de “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” dalında 2 ödül birden aldı.

Ege Perla İki Ödül Birden Kazandı
30.11.2017 - Perşembe

İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında hayata geçirilen Ege Perla, , Sign of the City Awards 2017’de En İyi Ticari Projeler Kategorisinde “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” ödüllerine layık görüldü.

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan Ege Perla, Sign of the City Awards 2017’de En İyi Ticari Projeler Kategorisinde “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” ödüllerini aldı.

490 Milyon Liralık Yatırım

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında hayata geçirilen Ege Perla, İzmir’in Yeni Kent Merkezi’nde yaklaşık 150.000m2 inşaat alanı ve 490 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Ege Perla, yenilikçi bir mimari yaklaşımla tasarlanan, İzmirlilerin yeni buluşma noktası olan körfez manzarasına sahip konut, ofis- home ofis ve alışveriş merkezinden oluşan yapısıyla İzmir’in önemli markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

İki Ödül Birden

Sign of the City ödülleri 5 ana kategoride, 24 dalda verilen ödüller Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla veriliyor. 3 aşamalı değerlendirme süreci sonunda belirlenen kazananlar geçtiğimiz akşam Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katıldığı ödül töreninde belli oldu. En İyi Ticari Projeler Kategorisinde “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” ödüllerine layık görülen Ege Perla’nın ödüllerini İŞGYO yöneticileri aldı.

Fırsat Projeleri