DYO'dan Huzur Veren Ortamlar İçin Yeni Mavi-Turkuaz

DYO’nun yeni kartelası Renk Yağmuru’nda yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası, huzur veren ortamlar yaratıyor.

DYO'dan Huzur Veren Ortamlar İçin Yeni Mavi-Turkuaz
22.11.2017 - Çarşamba

Türkiye’nin en köklü boya markası olan DYO’da huzur veren ortamlar için dilerseniz kendi mavinizi yaratabilirsiniz.

DYO’nun doğadan ilham alarak hazırladığı Renk Yağmuru kartelasında yer alan Mavi-Turkuaz Renk Damlası kartelasında mavinin 24 değişik tonunu bulabilir, dilerseniz kendi mavinizi yaratabilir ve renginizi kişiselleştirebilirsiniz.

Özgürlüğün rengi olarak tanınan mavi-turkuaz, insana evrenin bir parçası olduğunu en çok hissettiren renk olarak tanınıyor. Renkler kullanıldıkları alanları estetik ve anlam olarak değiştirme gücüne sahip. Her rengin kendine ait özel bir enerjisi var.  Mavi, kendi sınırlarını aşarak kitaplara, filmlere, şiirlere de konu olan bir renk. Denizin ve gökyüzünün rengi olan mavi-turkuaz yaşamın geçtiği her alanda sakin, dinlendirici aynı zamanda temiz ve aydınlık, hislerini beraberinde getiriyor.

Bu yılın trend renkleri arasında yer alan mavi-turkuaz, özellikle turuncu rengi ile birlikte kullanıldığında mekanlarınızda etkin bir kontrastlık elde etme imkanı da sunacak.DYO’nun, doğayı referans alarak hazırladığı Mavi-Turkuaz Renk Damlası, tercih edildiği mekana sağlık ve temizlik hissini de getiriyor. İnsanın yaratıcılık duygularını açığa çıkartırken yeteneklerin gelişmesine de olumlu katkı sağlıyor. 

Fırsat Projeleri