Dünyanın En İyi Gökdeleni: Neva Towers

Rönesans’ın hayata geçirdiği Neva Towers projesi Avrupa’dan sonra dünyanın da en iyileri arasındaki yerini aldı.

Dünyanın En İyi Gökdeleni: Neva Towers
08.12.2017 - Cuma

Rönesans’ın hayata geçirdiği ve Moscow City’de satış rekorları kıran dev gökdelen projesi Neva Towers Avrupa’dan sonra dünyanın da en iyileri arasındaki yerini aldı.

Neva Towers, International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında “Dünyanın En İyi Uluslararası Çok Katlı Konut Projesi" seçilerek Rusya’nın bu kategoride ödül alan ilk projesi oldu.

En Hızlı Satan Proje

Moscow City’de yükselen Neva Towers, çok kısa bir sürede Moskova’da tüm zamanların en hızlı satan projesi unvanını elde etmeyi başardı. Rusya’da emlak sektörünün durgunluk yaşadığı bir dönemde, şehrin 21. Yüzyıl simgesi olmayı başaran Neva Towers, Moskova'da yer alan en başarılı projelerden biri haline geldi.

Proje, Rusların yani sıra, Çin basta olmak üzere diğer yatırımcı ülke iş insanlarının da yoğun ilgisiyle karşılaştı. Toplam 1.2 milyar dolar yatırımla hayata geçirilen ve karma kullanım projeleri alanında Rusya’da sektöre yeni bir soluk getiren Neva Towers, Rönesans Holding imzasını taşıyor.

En Prestijli Ödülü Kazandı

Neva Towers, tüm bu eşsiz yönleriyle yalnızca satış rekorları kırmakla kalmıyor, aynı zamanda ülkemize de ödül üzerine ödül getiriyor. Proje, kısa sure önce Avrupa’da kazandığı başarıların ardından şimdi de dünya çapında alanının en prestijli ödülünü almaya hak kazandı.

European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında Avrupa’nın En İyi Çok Katlı Konut Projesi ve Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi kategorilerinde ödüle layık görülen Neva Towers, bu kez de bulundukları bölgelerde en iyi seçilen projelerin dünya birinciliği için yarıştığı International Property Awards finaline damga vurdu.
Tüm etapları 2020 yılına kadar tamamlanacak olan Neva Towers, Uluslararası Çok Katlı Konut Projesi kategorisinde dünyanın en iyisi seçilerek büyük bir başarının sahibi oldu. Rönesans Holding’in imzasını taşıyan Neva Towers, Rusya’nın bu kategoride ödül alan ilk projesi olarak da tarihe geçti.

Fırsat Projeleri