Dream Loft Miami'de Her Gün Tatil Keyfi

Halil Avcı İnşaat tarafından Adana'da inşaa edilen "Dream Loft Miami" projesinde satışlar başladı. 201 daireden meydana gelen Dreamloft Miami projesinde evlerinin önünde kumdan kale yapma fırsatı sunuyor. 

Dream Loft Miami'de Her Gün Tatil Keyfi
08.10.2017 - Pazar

Halil Avcı İnşaat tarafından Adana'da inşaa edilen "Dream Loft Miami" projesinde satışlar başladı. 201 daireden meydana gelen Dreamloft Miami projesinde evlerinin önünde kumdan kale yapma fırsatı sunuyor. 

Adana'da yükselen Dreamloft Miami, daire sahiplerine ABD'nin Florida eyaletinin Miami şehrinin ünlü kumsallarında olduğu gibi evlerinin önünde kumdan kale yapma imkanı sunuyor. Dreamloft Miami projesinin konut sahiplerine yılın her gününde tatil keyfi sunduğunu ifade eden Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, projenin 201 daireden oluştuğunu söyledi. 

Dreamloft Miami'de teras büyüklüğünün 76 metrekare olan konutlarında olduğunu kaydeden Orhan Avcı, şunları söyledi: "1+1, 77 metrekareden 4+1 245 metrekareye kadar konutlar her aileye hitap ediyor. Adana'nın en güzel bulvarlarından biri olan Mavi Bulvar'da, 3 tarafı büyük bir parkla çevrili, değerli bir arsa üzerinde yer alan Dreamloft Miami'de, mini futbol sahası, neşeli çocuk parkı, Miami seyir terası, özel kapalı otoparklar bulunuyor." 

Dreamloft Miami'de bulunan Miami Beach dalga havuzu ile birlikte konut sahiplerine Miami sahillerinin keyfini yaşatacağını belirten Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, "Kumsalda uzanıp güneşlenmek veya çocuklarının kumdan kalesini izlemek isteyen aileler için bulunmaz bir fırsat olan Dreamloft Miami'de, 3 D Sinema salonu, koşu parkuru, fitness salonu ve sauna da bulunuyor. Dreamloft Miami'de modüler eşyalı konutlarda, şık mutfaklar, estetik salonlar var. Şık birinci sınıf seramiklerle döşenmiş banyolar ve kullanışlı, estetik giyinme odalarıyla saray havasında yaşam sunuyoruz" dedi.

Orhan Avcı, Dreamloft Miami'de teraslı dairelerin, misafirleri terasta ağırlamanın en keyifli kısmını oluşturduğunu belirterek "Herkesin evine 'hayran kalacağı' tarzda dizayn edilen konutlarda; zemin katlarda bahçeli teraslı, üst katlarda teraslı ve büyük balkonlu seçenekler de sunuluyor. Amerikan Dubleks Loft 1+1, Halil Avcı İnşaat'ın en prestijli dairelerinden biri olarak dikkat çekiyor. 1930'lu yıllarda büyük ekonomik krizin yaşandığı Amerika'da sanatçıların çalışma ve yaşam alanı olarak tercih ettiği yüksek tavanlı bir daire tipi olarak geliştirildi. Dreamloft Miami'de, daire isteyenlere seçenek çok. Yüzme havuzu, kumsal ve bahçeye bakan daireler de var" dedi.

Fırsat Projeleri