DKY Sahil'de Konutlar, 120 Ay Vade İle Satışta!

DKY İnşaat yeni proje atağını sürdürüyor. Arda hayata geçirdiği başarılı konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren firma, son olarak 240 milyon lira yatırım bedeline sahip DKY Sahil projesini hayata geçiriyor.

DKY Sahil'de Konutlar, 120 Ay Vade İle Satışta!
09.03.2017 - Perşembe

DKY İnşaat yeni proje atağını sürdürüyor. Arda hayata geçirdiği başarılı konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren firma, son olarak 240 milyon lira yatırım bedeline sahip DKY Sahil projesini hayata geçiriyor.

İstanbul’un yatırım değeri en hızlı artan ilçelerinden Kartal’da konumlanan DKY Sahil projesi, firmanın daha önceki projeleri kadar ayrıcalıklı ve karlı yatırım olanağı sunuyor. DKY Sahil projesi, yer aldığı konum avantajı sayesinde Prens Adaları ve Marmara Denizi manzarasına hakim konumu il yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Kartal sahilde yer alacak proje, 5 bin m2 alan üzerinde yükselecek ve Haziran 2019’da bitirilecek şekilde planlanıyor.

Farklı daire seçenekleri ile kullanıcılarına, rahat kullanım alanları sunan DKY Sahil projesi, bulunduğu lokasyonda en karlı yatırım fırsatı sunan projeler arasında yer alıyor. Şehrin olanakları içinde karmaşadan uzak keyifli, huzurlu ve renkli bir yaşam olanağı sunan DKY Sahil projesi, kullanıcılarına konforlu ve rahat bir yaşam alanı sağlıyor.

DKY Sahil’de 10 Daire Tipi Mevcut!

Toplamda 138 konforlu daireden oluşan proje, yatırımcılara lansma özel m2 birim fiyatı 7 bin 900 liradan ulaşıyor. Projede daire seçenekleri 2+1,5’den 4+1,5’e kadar 10 ayrı konut tipinden meydana geliyor. Böylece, yatırımcılar kendilerine ve yaşam tarzlarına uygun buldukları konutları tercih edebilecek.
Yatırımcılara çeşitli kampanya ve ödeme kolaylıkları sunan gayrimenkul sektörünün bu hareketlilik sürecine DKY Sahil projesi de destek veriyor. Bu anlamda yatırımcılara, 60 ay vade farksız veya 120 aya varan yüzde 0.45 vade farkı alternatifi de mevcut.

Yatırımcı, yüzde 50 kazançlı çıkacak!

Proje hakkında değerlendirmede bulunan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya,“Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz DKY Sahil projemizden konut alanlar karlı çıkacak. 120 aya kadar vade ve yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanı bulunan DKY Sahil, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 10 dakika, Kartal metrosu ve deniz otobüsü iskelesine 5 dakika mesafede. Premium bir yaşam kalitesi sunduğumuz bu proje Kartal’a daha fazla değer katacak ve çıtayı yukarı çekecek” dedi.

DKY İnşaat’tan 2017’de 1 Milyar 180 Milyon Liralık Yatırım!

Öte yandan firmanın genel hatırımları hakkında bir değerlendirmede bulunan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya ise, “Lokum Evler’de 742 konut ve 8 ticari alan, DKY Cadde Erenköy 86 projesinde 33 konut, DKY Cadde Suadiye 12 projesinde 40 konut olmak üzere toplamda 823 bağımsız bölümü bu yıl sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz. DKY İnşaat olarak bu yıl DKY Sahil’in dışında 3 yeni projenin daha lansmanını yapacağız. Bu üç projemizin toplam yatırım değeri 940 milyon lira olacak. DKY Sahil projesi ile birlikte 2017 yılında toplamda 1 milyar 180 milyon liralık yatırıma başlamış olacağız” diye konuştu.

Fırsat Projeleri