DKY İnşaat'tan “Evimizin Direği”  Kampanyası

İnşaat sektörünün öncü firmalarından DKY İnşaat, Babalar Günü’ne özel, fırsatlarla dolu “Evimizin Direği”  kampanyasını başlattı.

DKY İnşaat'tan “Evimizin Direği”  Kampanyası
12.06.2017 - Pazartesi

İnşaat sektörünün öncü firmalarından DKY İnşaat, Babalar Günü’ne özel, fırsatlarla dolu “Evimizin Direği”  kampanyasını başlattı. 18 Haziran’a kadar geçerli olan kampanyada 60 ay vadede sıfır vade farkı veya sıfır peşinatla ev sahibi olabilirsiniz.


DKY İnşaat’ın başlattığı kampanya firmanın DKY On Kâğıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerini kapsıyor. Bu projelerde 60 ay vadede sıfır vade farkı veya sıfır peşinat ya da ile 120 ay vade ile ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 0,45 vade farkı fırsatı sunuluyor. 


DKY İnşaat’ın Babalar Günü’ne özel “Evimizin Direği” kampanyası kapsamında bu fırsatların yanında peşin alımlarda uygulanan yüzde 20 indirime ek yüzde 2 oranında bir indirim daha sağlanıyor. Kampanyadan faydalanmak için son gün 18 Haziran olarak belirtiliyor. 

DKY Finansmanı ile Peşin fiyatına 18 ay 

DKY İnşaat’ın “Evimizin Direği”  kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere firma finansmanı ile bir fırsat daha sunuluyor. Buna göre, +1,5 konseptli dairelerden almak isteyenler peşin fiyatına 18 ay DKY finansmanından da faydalanabilecek.

Fırsat Projeleri